Kız arkadaşını demir çubukla bayıltana kadar dövdü!

22 Ağustos 2019 Perşembe, 11:06:06 Güncelleme: 11:07:16

Antalya'da, 2 çocuk babası Ali Y. (30), sahilde tartıştığı kız arkadaşı Serpil Ü'yü demir çubukla bayıltana kadar dövdü. Gözaltına alınan Ali Y., önce Serpil Ü'nün demir çubukla kendisine vurduğunu iddia etti.
Olay, sabah saatlerinde Konyaaltı ilçesi Antalya Yaşam Sahil Parkı'ndaki Yelken Kulübü önünde meydana geldi. İddiaya göre Ali Y., iki çocuğu ve birlikte yaşadığı Serpil Ü. yüzmek için sabah saatlerinde Konyaaltı sahiline geldi. Ali Y. ve Serpil Ü., burada henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Serpil Ü., eline geçirdiği demir çubukla Ali Y.'nin başına vurup yaraladı. Duruma sinirlenen Ali Y., aynı demir çubukla Serpil Ü'ye vurmaya başladı.
BAYILTANA KADAR DÖVDÜ
Ali Y., çocuklarının ve sahildekilerin gözleri önünde dakikalarca Serpil Ü'ye vurdu. Serpil Ü., arka arkaya vücudunun çeşitli yerlerine aldığı darbelerin etkisiyle bayıldı. Kadının yerde hareketsiz kaldığını gören Ali Y., çocuklarını da alıp olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Serpil Ü., ilk müdahaleden sonra Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı. 
Görgü tanıklarının bilgisine başvuran polis ekipleri, Ali Y.'yi kısa sürede yakaladı. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra işlemleri için polis merkezine götürülen Ali Y., Başıma demir çubukla vurdu. Çok sinirlendim ben de dövdüm dedi.