Ahmet San ve organizatör Cengizhan Yeldan geçen hafta Ortaköy Ertekin'in Cafe'sinde buluşup özel bir toplantı yaptı. İki organizatör mart ayında müslüman olduğunu açıklayan dünyaca ünlü Amerikalı rap şarkıcısı Snoop Dogg'ı getirmeye hazırlanıyor. Toplantıdan gelen notlara göre, olay şöyle gelişmiş. İkili Snoop Dogg'a teklif götürmüş. Ünlü rap'çi 600 bin dolar istemiş. Bu para fazla gelince, ünlü rapçiden indirim istemişler. Snoop Dogg, Dubai konserinden sonra sırf Müslüman bir ülke olan Türkiye'de de konser vermek istediği için fazla bulunan parayı 200 bin dolara çekip 400 bin dolar indirim bile yapmış. Bizim iki ünlü organizatörümüz ise Snoop Dogg'ı ramazan ayında getirtip bir camii de namaz kıldırmayı düşünüyor. Bu konser teklifini sponsorluk yapması için Akbank yada Ülker'e götürecekler. Eğer sponsorlar bu teklife sıcak bakarlarsa Snoop Dogg Türkiye'ye gelecek. Ancak anladığıma göre 400 bin dolar indirim yapan adam, 'Paramız yok seni getirtemiyoruz' deseler bile gelecek gibi. Kadınların ve uyuşturucunun bol olduğu konserler ile hafızalara kazınan Snoop Dogg bence Türkiye konseri ile artık kötü alışkanlıklarını bıraktığının mesajını verip Obama'nın gözüne girmek istiyor gibi geldi bana.

Baklavaları yağlı 43 erkekle aynı odada olmak

Erkan Özerman'ın önderliğinde Best Model of the World'un ön elemelerinde jüri üyeliği yapmak için pazartesi akşamı Al Jamal'a gittim. Bir yanımda Şenay Akay, bir yanımda Sinemis Candemir derken bir anda kendimi 43 mayolu vücutları yağlanmış, baklavaları bol erkekle buldum. İnsan o duramda ne yapacağını, elini kolunu nereye koyacağını bir de üstelik nereye bakacağını şaşırıyor. Kendinden emin, baklavaları fışkırtmış 43 adam aynanın karşısına geçmiş önlerine, arkalarına, saçlarına bakıp duruyorlardı. Hava sıcak, Al Jamal kulisi daha da sıcak aman Allah'ım ateş bastı ben kaçıyorum diyerek bir anda siyah küçücük bikinili adamların yanından kendimi dışarıya attım. Neyse hadi başlayalım şu işe, dedik ve yerimizi aldık. Podyum tam önümde, adamlar sırayla gösteriyorlar kendilerini. Ama size söyleyeyim zor iş. 43 erkekten 20 en iyi best model çıkarmak öyle sanıldığı gibi kolay olmuyormuş. Bu arada Al Jamal'da iki gün içinde evlenmeye hazırlanan kız arkadaşları ile bekarlığa veda partisi yapan bir hanım vardı. Saçında duvağı ile kızı bir ara podyumda 43 bikinili adamla resim çektirirken düşünün. Tabii o resimden sonra evlilik gerçekleşmişmidir bilemem ama istese böyle bir organizasyon yapamazdı. Çok şanslıymış.

Erkek tuvaletinde muhabbet daha sıkıymış

Bu hafta Sortie'de Karayipler rüzgarı esti. Karayipler'den gelen DJ Adrien Bezas Türk kızlarının aklını başından aldı. Sabah 04.30'u gösterdiği sıralarda Ardien ile sohbet ediyorduk cebinden çıkan üzerinde telefon numaraları yazan peçeleri görünce şok olduk. Adrien'i hem her yerini mıncıklamışlar hem de cebine telefon numaralarını sıkıştırmışlar. Pes diyorum bizim hatunlara. Adrien dünyanın her yerini geziyor merak edip sordum, 'Her yerde oluyor mu böyle şeyler' diye o da bana, 'Yani bu kadar çok telefon ilk kez aldım' dedi. E artık başka birşey söylemeye gerek yok. Türk kadınları biraz çoştu sanırım. Bu hafta karşılaştığım bütün erkekler, 'Siz Uyurken' de yazdığım kadınlar tuvaleti muhabbetlerimi daha çok yazmamı tavsiye etti. Bende 'erkekler tuvaletinde neler oluyor. Onları da yazmak istiyorum' deyince seve seve gönüllü olup bana bir kaç şey anlattılar. Buyrun efendim, erkekler tuvaletinde daha çok çümbüş varmış; Sortie'de bir adam "Çişini yaparken telefonunu düşürmüş. Hiç farkında değil işimeye devam ediyor. Sonra farketmiş almış telefonu üzerinde silip cebine koymuş", "Nişantaşında bir mekanda pisuarlar yanyana iki adam hiç birbirini tanımıyor. O kadar alkollüler ki, tuvaletlerini yaparken, tatil planı yapmaya başlamışlar", "Reina'da  iki adam tuvalette 'Sonunda aldım kadının telefonunu götürüyorum şimdi bizim karsoniyere' deyip hızla fırlamış dışarıya." Bunları çoğaltalım. Bütün erkeklerden ilginç tuvalet hikayesi bekliyorum. Yoksa ben girmek zorunda kalacağım erkekler tuvaletine.

Siz uyurken

- Arnavutköy Mimi Rum Tavernası'nda 01.00'de sarışın bir kadın tuvalette makyajını tazelerken, "Seni seviyorum sevgilim. Yarın görüşürüz" diye telefonda konuşuyordu. Daha sonra o kadını mekanda başka bir adamın kollarında öpüşürken gördüm. Pes diyorum.

- Harbiye Love'da 02.30 beyaz elbiseli kadın, bir erkeğin ilk önce gömleğini çıkartıp soydu. Daha sonra pantalon ile kalan adamın kucağına çıkıp ayaklarını beline doladı ve dans edip öpüşmeye başladı. Bu seksi dans bittikten sonra adam kadını kucağından indirdi ve arkasını dönüp erkek sevgilisi ile öpüşmeye başladı.

- Sortie 03.00'de tuvalette bir kız 'Gökhan ne olur geri dön Gökhan' diye hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Meğer Gökhan ile kız Sortie eğlenmeye gelmiş. Ancak kız biraz kıskançlık yapınca Gökhan da 'Yeter' diye çekip gitmiş. Kızı da orda tek başına bırakmış.

 

 

YORUMLAR

Yorum kurallarını okumak için tıklayınız!