ÜYE GİRİŞİ
LÜTFEN KULLANICI ADINIZ VE ŞİFRENİZ İLE GİRİŞ YAPIN!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa'da yaşayan Türklere seslenerek, " Oraya sahip çıkın, daha iyi yerlerde yaşayın, en güzel evlerde oturun, en iyi arabalara binin, 3 değil 5 çocuk yapın. Avrupa'nın geleceği sizlersiniz" dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın başörtüsü kararını eleştirdi. Erdoğan, "AB, hani girelim dediğimiz AB var ya, AB Adalet Divanı başörtüsünü yasaklıyor. Bıktık ya bıktık. Hani din özgürlüğü vardı, hani inanç özgürlüğü vardı? Sıkıysa kipayı da yasaklasana" diye konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan  Eskişehir'de toplu açılış törenine katılıyor. Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları şöyle:

REFERANDUMDA NEYİ OYLAYACAĞIZ, NEREDE OY KULLANACAĞIZ? Anayasa değişikliği ile Türkiye'...

"GELİN BİR OLALIM"

"16 Nisan, 15 Temmuz'un bir intikamı olacaktır. 15 Temmuz'da bu milletin evlatlarına bomba yağdıran FETÖ'cüler, PKK ne diyor? Kandil '16 Nisan'da oyumuz hayır', Pensilvanya 'hayır' diyor, ana muhalefet 'hayır'... Bakın kimler bir araya geldi görüyor musunuz? Bunların birbirinden farkı yok. AK Parti'ye gönül veren kardeşlerim 'evet' diyorlar, MHP'ye gönül veren kardeşlerim 'evet' diyor, BBP'ye gönül veren kardeşlerim 'evet' diyor; fakat CHP'ye, HDP'ye, Saadet Partisi'ne gönül veren kardeşlerime de sesleniyorum. Gelin bir olalım.

"2023, 2053, 2071 VİZYONLARI HAYATA GEÇECEK"

Ülkemize çağ atlattık. Ana muhalefetin başındaki zat 'Refah, huzur, mutluluk' yok diyor. Yazıklar olsun. Sen SSK'nın başındayken hastanelerin halini vatandaşlarım bilir. İlacımızı alamıyorduk. Şimdi Eskişehir Şehir Hastanesi de devreye giriyor. Biz buyuz. 

16 Nisan'da milletimizin huzuruna gelecek Anayasa değişikliği halkoylamasından sonra inşallah Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiyoruz. Biz faniyiz, her an ölürüz. Hepimiz o musallaya geleceğiz. Türkiye bu sistemle 2023 hedeflerine, 2053, 2071 vizyonlarını hayata geçirecek. 16 Nisan'da bu sistemi oyluyoruz.

Kipa, Yahudilerin kullandığı bir çeşit takkedir.

"SIKIYSA KİPAYI DA YASAKLASANA"

Avrupa ülkelerinin tüm demokratlıklarının, özgürlükçülerinin işin ucun kendi çıkarlarına kadar olduğunu gördük. İşte AB, hani girelim dediğimiz AB var ya, AB Adalet Divanı başörtüsünü yasaklıyor. Bıktık ya bıktık. Hani din özgürlüğü vardı, hani inanç özgürlüğü vardı? Sıkıysa kipayı da yasaklasana.

"DALGA MI GEÇİYORSUN"

Artık geri gidiyoruz. Oturur bir kahvaltı yaparız, bir yemek yeriz; terbiyesizliğe bak, dalga mı geçiyorsun! Her türlü haydutluğu yapacaksın, sonra da hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam edeceksin. Husumet gösteren herkese bunun bedelini ödetmek boynumuzun borcudur.

"3 DEĞİL, 5 ÇOCUK YAPIN"

Avrupa'daki kardeşlerime sesleniyorum; yaşadığınız, çalıştığınız yerler sizin vatanınızdır, sılanızdır. Oraya sahip çıkın, daha iyi yerlerde yaşayın, en güzel evlerde oturun, en iyi arabalara binin, 3 değil 5 çocuk yapın. Avrupa'nın geleceği sizlersiniz.

"KILAVUZU KARGA OLANIN..."

Batılıların karın ağrılarını anlıyorum. Peki içimizdeki Hollandalılara ne oluyor. Ana muhalefet lideri teröristlerle birlikte hareket ediyor. Kılavuzu karga olanın nokta nokta... Bu zat başında olduğu sürece bir CHP'linin cumhurbaşkanlığını biz göremeyiz, çocuklarımız da göremez. Sürekli tek adam lafı ediyor. Aslında kendisini tarif ediyor. Yeni sistemle 7-8 seçim kaybeden genel başkanlık koltuğunda oturamaz. 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
0 0 0
Üc besin lafini mi yapiyoz, olacaksa hedef 20 cocuk olmali
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
6 0 +6
Çocuk yapmak marifet değil o çocukların karnını doyurmak iyi eyitim almalarını sağlamak gerekıyor,bu zamanda işsizlik açlık almiş yürümüş,bırakın da insanlar kaç cocuk yapmaları gerektiğinin kararını kendileri versin.
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
0 6 -6
Her zaman EVEEET
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
3 0 +3
ya arkadaş sürekli hastaneler şöyle böyle diyor acaba bi ekg bir mr randevusu için kaç ay sonraya gün veriliyor biliyorlar mı ? bi eko için 4 ay sonraya gün veriliyor neymiş efendim sıra bitmişmiş tabi hastanede sıra yok ama randevu da yok. 4 ay bekleyene kadar insan ölmezse iyi.
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
0 0 0
Ne sakli bu adamda ??????
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
3 0 +3
Gundemi degistirmeyin adil oksuzi unutmadik nerede bu adam denen kim Sakliyor nerede ne yer ne icer nerede mit
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
0 0 0
Avrupada turklerin oyunu istiyon niye bi araba getirin birakin demiyon
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
3 0 +3
5 çocuğu nasıl üniversite okutalım. Sayın Cumhurbaşkanım siz öderseniz olur. Önce Avrupa'da yaşayan bazı Türk Vatandaşlarımız yaşadığı ülkenin dişini öğrensinler.
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
0 0 0
5 az 10 olsun temiz olsun dünyayı ele geçirin boyacı ayakkabıcı müstahdem eğitim olmasın sal çocukları çayıra hop avrupa pardon dünyayı fetetti süper ülkem
Misafir - 5 gün önce - Cevapla
0 0 0
başkomutan orduya emretde Avrupaya sefere çıkalım bu kez Viyanayıda Pariside fethederiz inşallah