ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

İstanbul Silivri’de 4 kızın, erkek meselesi yüzünden mezarlıkta Ç.G. adlı liseli kıza yaptıkları işkenceyi gözler önüne seren şok kamera görüntüleri...

Hüseyin ŞENTÜRK-AHT

ÖZEL HABER

İnsanın kanını donduran görüntülerde kızlar, liseliyi tekme tokat dövüyor. Saçlarından tutup sürüklüyor. Bununla da yetinmeyip kolunu kırık cam parçasıyla kesiyor.

İSTANBUL Silivri Mezarlığı’nda, 12 ile 18 yaş arası 4 kızın, 30 Mart günü 16 yaşındaki Ç.G.’ye yaptıkları ve kayıt altına aldıkları işkence görüntüleri, insanı korkutan türden. Haklarında, 8’er yıl 6’şar aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan kızların mezarlık işkencesi kurulan tuzakla başladı. F.S., Y.K.,M.Ç. ve M.Ö. erkek meselesi yüzünden kavgalı oldukları liseli Ç.G.’ye tuzak kurdu. Gruptan M.Ö., cep telefonundan mesaj atarak Ç.G.’yi önce buluşmaya çağırdı ardından da “Bir akrabam öldü ona dua edelim” diyerek Silivri Mezarlığı’na götürdü.

Ancak burada 2 kızı diğer 3 kız karşıladı. Ve o korkutan görüntüler ortaya çıkmaya başladı. Mezarlıkta bekleyen F.S.,M.Ç. ve Y.K., Ç.G.’ye vurmaya başlıyor. Bu andan itibaren de kızlardanM.Ö., elindeki video kamerayla kayıt yapıyor. 10 dakika süren görüntüde 3 kız, yere düşürdükleri Ç.G.’ye hem tokat hemtekme ile vuruyor.

Bu sırada ağır küfürler ve hakaretler ediyor. Yerden kalkamayan Ç.G.’yi öfkeli kızlar zaman zaman saçlarından tutarak yerde sürüklüyor. Hakaret etmeyi sürdüren kızlar, bir ara yanlarında getirdikleri damacanadaki suyu, Ç.G.’nin başından aşağıya döküyor. Sırayla Ç.G.’yi yerde sürükleyip, tekme atmaya devamediyor. İşkence anlarının sonlarında ise Ç.G.’yimezarlık içindeki bir çeşmenin yanına götürüyorlar. Burada F.S., Ç.G.’den “Ya kafana tuğla vuracağız, ya da koluna çizik atacağız” diyerek kolunu açmasını istiyor.

Çaresizlik içindeki genç kız kolunu açıyor. F.S. yerden aldığı bir kırık camparçası ile kolu 6 yerinden kesiyor. Bir de sigara söndürüyor. İzleyeni dehşete düşüren görüntüler çeşmenin başında son buluyor. Ancak işkence bitmiyor. Ç.G. üzeri çamurlu olduğu halde çarşıda bulunan bir kafeteryaya götürülüyor. Burada üzeri temizlenen liseliye, 4 kız zorla makyaj yapıyor. Ardından da bir minibüse bindirip evine gönderiyor. Davanın görülmesine geçtiğimiz günlerde başlandı.

  • Silivri
  • mezarlık
  • Liseli kızların kavgası

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(210)
Kalan karakter : 2000