ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Uğur USLUBAŞ / BURSA (AHT)

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde boxer cinsi bir köpek tren raylarına tasmasından bağlanarak ölüme bırakıldı. Bir süre sonra oradan geçen bir yük trenide raylarda yatan köpeği farketmeyince üzerinden geçerek ölümüne neden oldu.

Tavşanlı merkezindeki tren rayları üzerinde raylara tasmasından bağlanıp ölüme terkedilen boxer cinsi köpek tirenin başının üzerinden geçmesi neticesi vahşice katledildi. Çevredeki esnaf köpeğin oraya bağlanıp ölüme terkedildiğini iddia ederek tepki gösterdi. Dehşete düşüren olay Taşanlı ilçe Merkezindeki Tren istasyonunun 50 metre ilerisinde meydana geldi. İddiaya göre boxer cinsi bir köpek kimliği belirsiz kişilerce tren raylarına tasmasından bağlanarak ölüme terkedildi. Bir süre sonra oradan geçmekte olan yük treninin makinistide raylarda yatan köpeği farketmeyince üzerinden geçti. Talihsiz hayvan trenin altında kalarak can verdi. Olaydan bir kaaç saat sonra raylarda yatan köpeği farkeden çevredeki esnaf belediye ekiplerine haber versede zavallı köpek çoktan ölmüştü. Olay yerine gelen ekipler köpeğin öldüğü belirterek köpeğin cesedini rayların üzerinde bıraktı. Olayı anlatan mermer ustası Metin Erden sabah fırına ekmek almaya gidiyordum, köpeği farkettim kanlar içerisindeydi. Sonra diğer çalışanlara haber verdim buna ne olmuş böyle diye köpek ölmüştü. Biri raylara bağlayıp gitmiş. Ya da rayların karşısına geçerken tasması takılmış olabilir gerçekten çok acı diye konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • kadirdemir09 23 Kasım 2012 Cuma 09:26
    merhamet etmeyene merhamet edilmez.
  • marazalii 23 Kasım 2012 Cuma 09:09
    arkadaşım ya gerçekten evden kactıysa tasması takıldıysa oraya ?
  • Misafir 23 Kasım 2012 Cuma 07:41
    her kopek kedi besleyen hayvan sver degildir. sirf i sanlarla ilwtisimi zqyif hayvan alan taniyorum hatta onlar dovusurmek icin besleyende var insan sevdigi canliyi dovusturur mu?
Tüm yorumları göster(58)
Kalan karakter : 2000