SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

İnsanlığı sarsacak görüntü!

22 Kasım 2012 Perşembe, 11:53:36Güncelleme: 23 Kasım 2012 Cuma, 01:05:35

Kütahya'da yaşanan olay, 'Sözün bittiği yerdeyiz!' dedirtti...

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde boxer cinsi bir köpek tren raylarına tasmasından bağlanarak ölüme bırakıldı. Bir süre sonra oradan geçer bir yük trenide raylarda yatan köpeği farketmeyince üzerinden geçerek ölümüne neden oldu. Sonra Oku

Uğur USLUBAŞ / BURSA (AHT)

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde boxer cinsi bir köpek tren raylarına tasmasından bağlanarak ölüme bırakıldı. Bir süre sonra oradan geçen bir yük trenide raylarda yatan köpeği farketmeyince üzerinden geçerek ölümüne neden oldu.

Tavşanlı merkezindeki tren rayları üzerinde raylara tasmasından bağlanıp ölüme terkedilen boxer cinsi köpek tirenin başının üzerinden geçmesi neticesi vahşice katledildi. Çevredeki esnaf köpeğin oraya bağlanıp ölüme terkedildiğini iddia ederek tepki gösterdi. Dehşete düşüren olay Taşanlı ilçe Merkezindeki Tren istasyonunun 50 metre ilerisinde meydana geldi. İddiaya göre boxer cinsi bir köpek kimliği belirsiz kişilerce tren raylarına tasmasından bağlanarak ölüme terkedildi. Bir süre sonra oradan geçmekte olan yük treninin makinistide raylarda yatan köpeği farketmeyince üzerinden geçti. Talihsiz hayvan trenin altında kalarak can verdi. Olaydan bir kaaç saat sonra raylarda yatan köpeği farkeden çevredeki esnaf belediye ekiplerine haber versede zavallı köpek çoktan ölmüştü. Olay yerine gelen ekipler köpeğin öldüğü belirterek köpeğin cesedini rayların üzerinde bıraktı. Olayı anlatan mermer ustası Metin Erden sabah fırına ekmek almaya gidiyordum, köpeği farkettim kanlar içerisindeydi. Sonra diğer çalışanlara haber verdim buna ne olmuş böyle diye köpek ölmüştü. Biri raylara bağlayıp gitmiş. Ya da rayların karşısına geçerken tasması takılmış olabilir gerçekten çok acı diye konuştu.

BU HABERİN 58 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER