Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Gelinin isteğini kırmadı, ilgi gördü
0:00 / 0:00
İHA

Malatya’da yaşayan 28 yaşındaki Furkan Karakaplan ve 27 yaşındaki Dilek Korkmaz, geçtiğimiz gün yapılan düğünle hayatlarını birleştirdi.

İHA'nın haberine göre oto kurtarma işi yapan damat, ekmek parasını kazandığı çekiciyi gelin arabası yapmak istedi.

Dilek Korkmaz ise birçok gelin adayı gibi gelin arabasının vosvos olmasını istedi.

Nişanlısının isteğini geri çevirmek istemeyen damat Karakaplan, çözümü çekicinin üzerine yüklediği vosvosu ve aracını birlikte gelin arabası yapmakta buldu.

Görünümüyle dikkat çeken çifte gelin arabası, şehir turunda görenlerin ilgi odağı oldu. Vosvos üzerinde asılı olan 'Aşkımız çok çekici' yazısıysa gülümsetti.

“VOSVOSTAN DA VAZGEÇEMEDİK"

Furak Karakaplan, nişanlısının vosvos isteği üzerine böyle bir çözüm bulduğunu belirterek, “Oto kurtarma işiyle meşgulüm. Bu gün mutlu günümüzü kendi aracımızla geçirmeyi düşündük. Öyle bir plan kurduk, güzelde oldu.

Vosvostan da vazgeçemedik. İkisini bir arada yapmış olduk. Daha güzel oldu. Daha şirin olması için eşim vosvos istemişti, ben de çekici istemiştim. İkisini bir arada yaptık. Bizce süper oldu. Herkesten güzel yorumlar aldık. İşleri rast gelsin, rabbim herkesten razı olsun” dedi.

Dilek Korkmaz, çifte gelin aracının görünümüyle dikkat çektiğini ve ilk gördüğünde şaşırdığını belirterek, “Gelin arabası olarak vosvos istemiştim. Eşimde çekici istedi. İkisini bir araya sıkıştırdık. Evet güzel göründü, değişik bir şeydi. İlk gördüğümde şaşırdım” diye konuştu.

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.