Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Emir Berke Zincidi hakkındaki iddialara Duygu Boztepe'den yanıt

    ‘Bir Deniz Hikayesi’ dizisinin 9 yaşındaki oyuncusu Emir Berke Zincidi, istekleriyle ‘yok artık’ dedirtti.

    Akşam'ın haberine göre; Bir önceki dizisi olan ‘Küçük Ağa’da da kaprisleriyle çalışanlara zor anlar yaşatan hatta bir oyuncunun seti terk etmesine neden olan çocuk yıldız, yeni çalışmasında da izlediği yolla ‘huylu huyundan vazgeçmez’ sözünü doğrular nitelikte davranışlarda bulunuyor.

    Bir önceki dizisi olan ‘Küçük Ağa’da da kaprisleriyle çalışanlara zor anlar yaşatan hatta bir oyuncunun seti terk etmesine neden olan çocuk yıldız, yeni çalışmasında da izlediği yolla ‘huylu huyundan vazgeçmez’ sözünü doğrular nitelikte davranışlarda bulunuyor. Bir restoran dışında başka bir yerden et yemeyen oyuncunun bu isteği için set ekibinin, işletmenin Bodrum şubesinden özel olarak et getirdiği iddia edildi.

    Bu zahmetle iş için 110 km yol alan set görevlilerinin ise bu duruma isyan ettiği öğrenildi.

    Setin İstanbul ayağında da aynı tutumu sergilediği söylenen Emir Berke Zincidi'yle ilgili bir başka iddia ise kaprisleri nedeniyle yapımda babasını canlandıracak oyuncunun bulunamaması yönündeydi.

    Teklifi ilk kabul eden Emre Kızılırmak'la kamera karşısına geçildi.

    DUYGU BOZTEPE'DEN YANIT

    Instagram sayfasında küçük oyuncu ile yer aldığı bir fotoğrafını paylaşan Boztepe altına şu notu düştü:

    "Basının hepimizde yarattığı önyargı ile dizi de Emir Berke'nin oynadığını öğrendiğimde bakalım nasıl kaprislerle karşılaşacağız diye sete gittim. Fakat sette karşılaştığım aile tablosu mükemmeldi. Sevgi ve Berkant çocuklarıyla inanılmaz ilgili, çevreye karşı hep güler yüzlü, düşünceli, hoş sohbetli, güzel kalpli insanlardı. Emir Berke ise 10 yaşında olmasına rağmen yaşının getirdiği (unutmayalım o bir çocuk) şımarıklıktan bile uzak tam bir beyefendi. Markete giderken bile herkese tek tek 'bir isteğiniz var mı' diye soran. Dondurma almaya giderken kulağıma gelip, 'Duygu Abla Duru'ya 1 top alsam yer mi' diye sorabilen ince ruhlu, ikram edilen şeyleri 'zahmet etmişsiniz teşekkür ederim' diye kabul eden bir çocuk... Set bitiminde koştur koştur gelip, bütün köy çocuklarıyla futbol maçı oynayan bir çocuk... Lütfen yapmayın... Kötülük yapmak isteyenler, kendinize denk birini bulun. Karşımızdaki bir çocuk lütfen bunu unutmayın. Ailesini nasıl üzdüğünüzü bilin, kendinizi onların yerine koyun. Sizin çocuğunuz için bu yalanlar söylense nasıl hissedersiniz? Yapmayın."

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ