Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İrem Derici, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Arkadaşlarıyla birlikte bir kafeden çıkarken objektife takılan şarkıcı,Lider Şahin ile yaşadığı sürpriz aşk hakkında konuştu. Sevgilisiyle çıktığı yurtdışı tatilinden dönen Derici, “Tatil çok güzel geçti. Kalabalık bir arkadaş grubuyla birlikte gezdik. Yorulduk biraz ama çok eğlendik ”dedi.

Lider Şahin’le ilişkisinde her şeyin yolunda olduğunu belirten ünlü şarkıcı, “Maşallah diyelim, çok güzel gidiyor” dedi. Şahin’le arkadaşlarının nasıl aşka dönüştüğünün sorulması üzerine ise Derici, “Olabiliyor böyle,hayat bu. İnsanlar birbirlerini tanıdıkça bir şeyler değişebiliyor” yanıtını verdi.

KARŞI TARAFI DARALTINIZ

İrem Derici, Lider Şahin’in ailesinin bu ilişkiyi onaylamadığı iddialarına da yanıtladı. Selami Şahin’in ilişkileri hakkında ‘Oğlum evlenmez, hayatını yaşıyor” yorumunun hatırlatılması üzerine Derici, “Karşı tarafı çok daralttınız. Hiç öyle bir durum yok,
her şey güllük gülistanlık. Herkes gayet huzurlu.Bence çok büyütülüp çok abartıldı. İnsanların üstüne bu kadar gitmenin anlamı yok.Herkesin huzuru ve keyfi yerinde. Selami Bey’le daha önceden de yaptığımız projeler var ve başka bir projede de birlikte yer alabiliriz” diye konuştu.(Hürriyet)