Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kış ve Turizm merkezi Uludağ'da en büyük kış ve gençlik festivali Whitefest 2016'da konser veren Serdar Ortaç hareketli şarkıları, dansları ve sahne performansı ile beğenildi. Ortaç, kendisini dinleyenlere "Sakın evlenmeyin" diye uyarıda bulundu.

Uludağ'da Whitefest 2016 Kış ve Gençlik Festivali kapsamında Bof Hotel'de pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç konser verdi. Konserine 'İki Deli' şarkısıyla başlayan, İrlandalı model Chloe Loughnan ile evlenen ardından MS hastalığı ile mücadele ederken, kapalı alanlarda bulunma korkusu olan klostrofobi hastalığına yakalanan ve tedavisi biten Serdar Ortaç hayranları ile zaman zaman sohbet etti. Serdar Ortaç, "Hepiniz bu gece çok eğleneceksiniz. Artık sıhhatime kavuştuğuma göre sizinle içki de içebilirim, zıplayabilirim de. Bunun için kadehimi sizin için kaldırıyorum" diyerek sahnede viski içti. Eski ve yeni albümünden sarkılar söyleyen Serdar Ortaç'a iki dansçı kadın eşlik etti."SAKIN EVLENMEYİN"

Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Serdar Ortaç, evlilik konusun değinirken, "Arkadaşlar, sakın evlenmeyin. Pişman olduğumdan değil, aksine hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum. Ama evlendikten sonra kimseye 'Canım, cicim, balım, hayatım, bebeğim' yok. Ayrıca kızlara dokunmak da yok" dedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Serdar Ortaç performansı ve söylediği şarkılar nedeniyle kendisini izleyen yaklaşık 1000 üniversite öğrencisi tarafından coşkuyla alkışlandı.

DHA

BAKMADAN GEÇME