Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Murat Yıldırım: Çalışma saatlerimiz sendikaya uygun - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Oyuncu Murat Yıldırım, SHOW TV'nin sevilen dizisi 'Ramo'nun setinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.

    2

    Reytingleri beğendiğini belirten Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

    Hikayemiz geçen sene Adana'da başladı. Pandemi sebebiyle İstanbul'a geldik. 6 ay geçtikten sonra insanlar yeni şeyler görmek istedi. Yeni ortam, yeni oyuncular... Ramo, her şeyiyle yenilendi diyebiliriz. Özellikle bu beğenildi, bizim tarafımızdan seyirci ile buluştu. Güzel tepkiler alıyoruz.

    3

    Liseyi Adana'da okuyan Murat Yıldırım, Adana halkının diziyi beğendiklerini ve çok sıcakkanlı insanlar olduklarını ifade etti.

    4

    41 yaşındaki oyuncu, ileride Adana'ya yerleşme gibi bir planı olmadığını ama hayatın ne göstereceğini bilemediğini dile getirdi.

    5

    Murat Yıldırım, havaların soğumasıyla birlikte set atmosferinde çalışmanın zorluklarını yaşadığını, bunun için kış çayı içtiğini ve C vitamini depoladığını belirtti.

    6

    Sette beş günde bir koronavirüs testi yaptırdıklarını söyleyen Yıldırım, sosyal mesafe kurallarına dikkat ettiklerinin de altını çizdi.

    7

    John Wick serilerini beğenen ve kendi setinde dövüş sahnelerini 15 dakikalık bir çalışma ile çektiklerini belirten Murat Yıldırım, "Keanu Reeves, Türkiye'de bu şartlarda çalışabilir mi?" sorusuna, "Altyapısı var, yapar" yanıtını verdi.

    8

    Ünlü oyuncu, set çalışma saatlerinin ise sendikaya uygun olduğunu ifade etti.

    9

    Murat Yıldırım