Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Öykü Karayel ile Can Bonomo'nun aşk dolu tatili - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Ferit Tuğluk'un haberine göre; 2018'de nikah masasına oturan Can Bonomo ile Öykü Karayel, üç aylık bebekleri Roman ile birlikte Çeşme'de tatil yapıyor.

    2

    Önceki gün plajda objektiflere yansıyan çift, sıcaktan bunalınca kendilerini serin sulara bıraktı.

    3

    Dalgaların arasında eğlenen ikili, bir ara romantik dakikalar yaşadı.

    4

    Birbirini öpücüklere boğan Bonomo ile Karayel'in aşk dolu anları objektiflere böyle yansıdı.

    5

    Leopar desenli bir mayo giymeyi tercih eden Öykü Karayel'i suda havaya kaldıran Can Bonomo'nun bir hayli neşeli olduğu da görüldü.

    6

    BAYRAM POZU

    Kurban Bayramı tatilini izmir'in Çeşme ilçesinde geçiren ikili, önceki gün objektif karşısına geçmişti. Ünlü oyuncu, eşi ile verdiği bu pozu, "Can gel, güneşin alnında bayram fotoğrafı çekelim.' Mutlu bayramlar..." notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.

    7

    "BANA BENZİYOR"

    34 yaşındaki şarkıcı, baba olma hissiyatıyla ilgili, "Çok başka bir duygu... Daha dünyaya geleli doksan gün oldu, beni bıraksan saatlerce onunla ilgili konuşabilirim. Bir de oğlum tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam gibi kendisi." ifadelerini kullanmıştı.

    8

    "HİÇ SIKILMAYACAĞIM BİR YOLCULUĞA ÇIKMIŞIM GİBİ..."

    Karayel ise Bonomo ile ilişkisini, "Hem çok aynıyız, hem de çok farklıyız. Aynı olduğumuz taraflarımız bana güven duygusu veriyor. Farklı olduğumuz taraflarımızsa beni çok heyecanlandırıyor. Sanki hiç sıkılmayacağım bir yolculuğa çıkmışım gibi..." sözleriyle anlatmıştı.

    9

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ