Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
HABERTURK.COM

İstanbul Hadımköy'de önceki akşam çakarlı minibüs sürücüsünün, trafikte tartıştığı aracın önünü kesip bıçakladığı görüntüler büyük tepkilere neden olmuştu.

Dehşet olayda, 34 PML 55 plakalı çakarlı minibüsün sürücüsü Muhammed Enes U., seyir halindeyken yol verme tartışması yaşadığı Dadaş Aras'ın önünü kesti.

Emrah Doğru'nun haberine göre, minibüsünde çakar bulunan Muhammed Enes U. ile Aras arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında önü kesilen Dadaş Aras, cep telefonu ile yaşananları kaydetmeye başladı. Aras'ın görüntüleri çektiği sırada Muhammed Enes U.'nun küfürler ettiği ve tehditler savurduğu dikkat çekti.

Telefon kaydı bir süre sonra son bulurken saldırganın, Dadaş Aras'ı 5 yerinden bıçakladığı öğrenildi. 6 ayrı suçtan kaydı olan saldırgan hakkında da yakalama kararı verilip yurt dışına çıkış yasağı konuldu.

Soruşturmada ekipler 34 PML 55 plakalı çakarlı minibüsü Büyükçekmece'de bulup, emniyet müdürlüğü otoparkına götürdü.

AVCILAR'DA YAKALANDI

Polis, saldırganı yakalamak için çalışmalar yaptı. Çalışmaların ardından Muhammed Esen U. Avcılar'da tespit edilen adreste yakalandı. Emniyete getirilerek sorguya alınan şüphelinin yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.