ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
Almanya'nın lideri Adolf Hitler hakkında müthiş bir iddia ortaya atıldı! Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan Hitler Alman Bild Gazetesi'nde yer alan bir habere göre intihar etmiş. Savaşı kaybeden Hitler'in cesedini ise Sovyet Rusyası alarak otopsisini yapmıştı. Otopsi sonucunda çıkan Hitlerin tek testisinin olduğu spekülasyonları ortalığı kasıp kavurmuştu!

Alman Bild gazetesinin haberine göre, Birinci Dünya Savaşı gazisi Alman Johan Jambor da Hitler'in tek testisli olduğunu iddia etti. Jambor'un ölümünden 23 yıl sonra bu iddiayı Polonyalı bir rahip ortaya attı. Polonyalı rahip savaş gazisi Jambor'un Hitler'in tek testisi bulunduğunu kendisine söylediğini belirtti.

Haberde yer alan bilgiye göre Birinci Dünya Savaşı'nda asker olan Hitler, Somme Savaşı'nda yaralanmış. Johan Jambor ise bu savaşta hastabakıcıymış. Hitleri Jambor tedavi etmiş. Jambor ise Hitler'in tek testisli olduğunu gözleriyle görmüş. Jambor'un söylediğine göre Hitlerin komadan çıktıktan sonraki ilk sorusu "Çocuk sahibi olabilecek miyim?" olmuş.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(32)
Kalan karakter : 2000