ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018-2025 yılları arasında Rus Silahlı Kuvvetlerinin askeri teçhizatlarının sayısının artacağını bildirdi.

İHA'nın haberine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, askeri teçhizat projesine yönelik, Soçi'de düzenlenen konferansta açıklamalarda bulundu. 2018-2025 yılları arasında Rus Silahlı Kuvvetlerinin askeri teçhizatlarının sayısının artacağını belirten Putin, "Bu proje, savunma ve güvenlik alanlarında 2025 yılına kadar ve sonrasında da devam etmek üzere, Rusya'nın askeri-teknik politikasının önemli bir hedefi olacak. Proje, silahların ordunun bütün birimlerinin dengeli gelişmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Silahlı Kuvvetlerin askeri potansiyeli artırmasına; askeri doktrin ve ulusal güvenlik stratejisinin öngördüğü ciddi görevlerinin hayata geçirilmesine yol açıyor" dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 18 Mayıs 2017 Perşembe 10:10
    doğru yapıyor adam, her taraftan amerika üsleri var zira. bizim de askeri teçhizatlarının ithalatını çeşitlendirmemiz lazım. Bu konuda çin ve rusya ile çalışmak şart. ama en önemlisi roket, tank, uçak, denizaltı vs türkiyede geliştirip kendi çapımızda üretmektir!!!!! Natoya bağlı kalmak yanlış, ilk fırsatta hainlik yaparlar. Ki hepsi düşmandır zaten, başta amerika, israil, yunanistan, almanya ve diğerleri...
  • Misafir 17 Mayıs 2017 Çarşamba 21:15
    bizde türkiye olarak hizlanmali askeri alana dahada cok bütçe ayirmaliyiz hep personel hemde askeri tesisat olarak
Kalan karakter : 2000