ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

ABD Başkanı Donald Trump, Pazartesi günü Oval Ofis'te evanjelik liderleri konuk etti. Görüşmeden sonra, din adamlarının paylaştığı fotoğraflar Beyaz Saray'daki dua seansını gözler önüne serdi.

Paylaşılan fotoğraflarda, evanjelik liderlerin Trump'ın etrafını sardıkları ve Trump'a dokunarak dua ettikleri görülüyor. Fotoğrafta ayrıca Başkan Yardımcısı Mike Pence'in de gözlerini kapatarak dua ettiği görülüyor.

Fotoğrafı paylaşan evanjelik lider Johnnie Moore, ziyareti 'arkadaşlarla birlikte rahatlatıcı bir ziyaret' olarak tanımladı.

Obama döneminde de benzer ziyaretler yaptıklarını belirten Moore, "Benzer şekilde Başkan Obama ile de dua etmiştik. Fakat Başkan Trump'la farklıydı. Trump'la dua ederken, gerçek bir ilişki, gerçek bir dostluk içerisindeydik." ifadelerini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 13 Temmuz 2017 Perşembe 10:41
    Seytan cikarmadir o. Cikarinca da, Trump aniden toz olacaktir muhtemelen.
  • Misafir 13 Temmuz 2017 Perşembe 10:26
    yobazlara bakın hele din ile siyaseti birbirine karıştırıyorlar
  • Misafir 13 Temmuz 2017 Perşembe 13:07
    salak herif din ile devlet işlerinin birbirine karışmaması için anti-dindar olmak gerekmiyor. abd en laik ülkelerden biri, ama mahkemede incile el basıp yemin ediyorlar. Sen ve senin gibiler laik olmanın dindar olmamak anlamına geldiğini sanıyorlar. Trump mitinglere elinde incille gitmiyor, yada dindar olduğu için kimse ona oy vermiyor. abd de devlet dairelerindeki müdürler amirler en cok namaz kılandan en cok Allah kelamı edenlerden seçilmiyor..
Tüm yorumları göster(6)
Kalan karakter : 2000