BORSA
BIST GIDA ENDEKSİ
127.498,10
% 0,95
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST GIDA ENDEKSİ

127.498,10
%0,95
Güncellenme: 21/08/2017 02:43:25
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 126.296,96
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 127.594,38
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 125.401,47
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.302,477.387,877.323,98-63,89-0,86
DAX12.080,7412.178,0912.165,19-38,27-0,31
NIKKEI19.365,6519.509,5319.384,64-85,77-0,44
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.424,702.431,202.424,70-2,10-0,09
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.196,5012.169,00-30,50-0,25
FTSE FUT7.292,007.319,507.294,50-25,00-0,34
CAC FUT5.073,005.127,005.112,00-32,50-0,63
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.310,0019.550,0019.370,00-70,00-0,36