BORSA
BIST KONYA ENDEKSİ
60.803,57
% 1,97
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST KONYA ENDEKSİ

60.803,57
%1,97
Güncellenme: 18/08/2017 15:57:10
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 59.628,49
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 61.194,16
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 59.307,29
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.750,3221.984,7421.750,73-274,14-1,24
S&P 5002.430,012.465,022.430,01-38,10-1,54
FTSE 1007.305,257.387,877.316,24-71,63-0,97
DAX12.080,7412.173,3012.158,50-44,96-0,37
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.425,402.433,202.432,503,000,12
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.171,0012.156,00-43,50-0,36
FTSE FUT7.297,007.352,507.307,00-81,50-1,10
CAC FUT5.078,005.123,005.098,00-48,50-0,94
BOVESPA FUT68.915,0069.265,0069.215,00355,000,52
NIKKEI FUT19.370,0019.410,0019.400,00-40,00-0,21