DÖVİZ
İŞVİÇRE FRANGI / YEN
ALIŞ
113,0680
(TL)
SATIŞ
113,0860
(TL)
% -0,10
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

İŞVİÇRE FRANGI / YEN

113,0710
%-0,10
Güncellenme: 23/08/2017 17:03:14

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.808,3921.852,5721.829,36-70,53-0,32
S&P 5002.441,422.446,892.445,00-7,51-0,31
FTSE 1007.360,337.394,527.376,88-4,86-0,07
DAX12.174,9912.269,9212.196,58-32,76-0,27
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.439,002.453,102.444,50-8,30-0,34
DAX FUT12.169,0012.267,0012.198,00-24,00-0,20
FTSE FUT7.348,507.390,507.370,00-7,50-0,10
CAC FUT5.113,005.148,505.122,50-8,00-0,16
BOVESPA FUT70.760,0071.250,0070.890,0012,000,02
NIKKEI FUT19.350,0019.440,0019.390,00-30,00-0,15