BORSA
MSCI EURO BÖLGESİ
1.011,88
% -0,13
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

MSCI EURO BÖLGESİ

1.011,88
%-0,13
Güncellenme: 16/01/2014 11:31:40
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 1.013,21
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 1.013,99
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 1.009,57
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.738,1321.912,8321.899,89196,140,90
S&P 5002.433,672.454,772.452,5124,140,99
FTSE 1007.360,337.390,527.379,80-1,94-0,03
DAX12.210,5712.269,9212.216,63-12,71-0,10
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.447,802.453,102.447,80-5,00-0,20
DAX FUT12.207,0012.267,0012.221,00-1,00-0,01
FTSE FUT7.348,507.390,507.370,50-7,00-0,09
CAC FUT5.116,505.148,505.130,00-0,50-0,01
BOVESPA FUT70.315,0071.470,0071.470,001.991,002,87
NIKKEI FUT19.420,0019.440,0019.420,000,000,00