SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Süleyman Soylu'dan Ankara'daki canlı bomba açıklaması

19 Ekim 2016 Çarşamba, 10:38:20Güncelleme: 12:00:41

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da öldürülen DEAŞ mensubu hakkında önemli bilgiler verdi

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Süleyman Soylu Sonra Oku

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da etkisiz hale getirilen DEAŞ mensubu teröriste ilişkin, "Sayın Valimizin söylediği eski meclis binamızla ilgili birtakım keşifler yapıldığı hem de Anıtkabir'le ilgili birtakım keşifler yapıldığı doğrudur. Ama özellikle gerek bu güvenlik meselelerinde çok açık olmamak gerekir. Çünkü bu yürüyen bir süreç, önümüzdeki günlerde ayrıntıları Sayın Valimiz hem basınla hem de kamuoyumuzla daha detaylı şekilde paylaşacaktır" ifadelerini kullandı.

Soylu, Ankara'da 30 Kasım'a kadar gösteri ve yürüyüşlerin yasaklanmasına ilişkin, "Bu güvenlik tedbirlerini milletimizin daha rahat yaşamasını teminen ortaya koymaya çalışıyoruz. Günlük hayatın olağan akışında herhangi bir problem söz konusu değildir ama birilerinin milletin huzurunu, sükununu ve hayatın olağan akışını etkileyecek girişimlerine de müsaade etmememiz gerekli olduğunu ve teröre bu şekilde engel olmak gerektiğini biliyoruz. Ne bayramlarda herhangi bir erteleme söz konusu ne de böyle bir akıl söz konusudur. Bunun sadece çarpıtıldığı ortadadır." dedi.

 

BU HABERİN 2 YORUMU VAR.
Misafir 11 saat önce

yalan

6 12
Cevapla
Misafir 12 saat önce

15 temmuzda insanlar sokaktayken onların güvenliğini sağladınızda 10 kasımda 29 ekimde mi sağlayamayacaksınız!! bizlerden içimizden atatürk ve cumhuriyet sevgisini atamazsınız sayın bakanım!!!!

15 15
Cevapla
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER