ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Ciner Yayın Holding'in ana sponsoru olduğu 11. Felis Ödülleri'nin ilk gecesinde ödüller sahiplerini buldu. 14 ayrı kategoride verilen ödüllerden 8'i dün akşam verilirken, geri kalanı bu akşam dağıtılacak.

Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili fikrin önemini, reklamın ticari başarısındaki rolünü vurgulamak, yaratıcı fikir ve uygulamaların gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alandaki kalite standartlarını yükseltmek amacıyla düzenlenen 11. Felis Ödülleri'nin ilk gecesi dün akşam Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Ciner Yayın Holding'in ana sponsoru olduğu ödül törenini, Habertürk TV'de "Burası Haftasonu" programıyla tanıdığımız Oylum Talu sundu.

Ödül töreni, ajans çaycılarına verilen özel bir ödülle başladı. Törende "PR", "Doğrudan Pazarlama", "Promo & Aktivasyon", "Üretimde Ustalık", "Açıkhava", "Basın", "Film" ve "Radyo" bölümlerinin en iyileri ödüllerine kavuştu.

Sektörün en iyi işlerini ödüllendiren törende Felis'in yanı sıra büyük ve özel ödüller de verildi. PR Bölümü'nde MPR İletişim Danışmanlığı'nın Ambalaj Sanayicileri Derneği ile hazırladığı "Peynirler Ambalaja Girmeli" projesi hem Felis, hem de PR Bölümü Büyük Ödülü aldı. Excel İletişim ve Algı Yönetimi Yılın PR Ajansı seçilirken, TBWA/ISTANBUL da Yılın Yaratıcı Ajansı Ödülü'ne layık görüldü. Üretimde Ustalık Jüri Özel Ödülü Baran Baran'a verildi.

ÖZEL ÖDÜL
Her yıl yeniliklerle kendini gösteren Felis Ödülleri'ne bu yıl yeni bir ödül eklendi. Felis Ödülleri'ne toplumsal cinsiyet eşitliği duyarlılığı katmak üzere KAGİDER ve Felis güçlerini birleştirerek Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü'nü oluşturdu. KAGİDER Bire: bir isimli ödül Collective tarafından hazırlanan Koç Holding – 8 Mart Dünya kadınlar Günü Kelimelerinden Başla projesine verildi.

6 ÖDÜL DAHA VERİLECEK
"Sağlık İletişimi", "Markalı İçerik ve Eğlence", "Medya", "Pazarlama Etkisi", "Dijital" ve "Mobil" ödülleri bu gece yine Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde sahiplerini bulacak.

İlk gecenin kazananları...

  • Felis ödülleri

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000