27 MART 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İncirlik Üssü'nün kapatılması gündemimizde yok" ifadelerini kullandı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Şu anda İncirlik Üssü'nün kapatılması gündemde değil ama özellikle DEAŞ için gelen ülkeler bu desteği vermeyecekse burada kalmasının bir anlamı da yok. Halkımız bana göre haklı. Halkımızın ferasetine biz her zaman inanıyoruz. Sağduyulu bir şekilde sorguluyor; 'Biz burada şehit veriyoruz. Niye destek vermiyorsun? Niye geldin, niye destek vermiyorsun?' Bu son derece haklı bir soru." dedi.

Çavuşoğlu, "( Suriye'deki ihlallerle ilgili Rusya'nın) Rejimi ve rejimin yanındaki grupları durdurmaları gerekiyor. Herkes verdiği sözü tutsun, imzaladığı belge ve yükümlülüklerin arkasında olduğunu göstersin. Bugünkü ihlallere baktığımız zaman hepsi rejim tarafından, hava saldırıları da öyle." ifadesini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 08 Ocak 2017 Pazar 00:10
  sadece incirlik degil hepsini yapancilara kapatin kendiniz soyluyorsunuz deasa yardim etmiyor o zaman cikarin hepsini
 • Misafir 06 Ocak 2017 Cuma 02:01
  INCIRLIK KAPATILSIN!! HAINLERIN YUVASI ORASI:
 • Misafir 06 Ocak 2017 Cuma 01:48
  196 ülkenin olduğu bir dünyada 300 aşkın NATO üssü olması emperyalizmin en tavan halidir.Biz emperyalist değiliz ve öylede olmayacağız.Helal olsun Bakanım inşAllah kaldırırsınız İncirlik üssünü
 • Misafir 06 Ocak 2017 Cuma 01:28
  Keşke kapatabilseniz.
Kalan karakter : 300