ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Muğla'da yaklaşık 100 metrelik uçurumdan ölüme atlayan Yatağan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Yonca K. ile aynı yaştaki sınıf arkadaşı Melek B.'nin intiharıyla ilgili soruşturma sürüyor.

Melek B.'nin erkek arkadaşıyla ayrıldığı, Yonca K.'nın ise platonik aşkına karşılık bulamadığı için bunalımda olduğu öne sürüldü.

DHA'nın haberine göre, Ayrıca K.'nın platonik hisler beslediği kişiyle, intihardan kısa süre önce cep telefonundan görüntülü konuşma yaptığının belirlendiği kaydedildi.

ERKEK ARKADAŞI VE ABLASI İNTİHARA ŞAHİT OLMUŞ

B.'nin ayrıldığı erkek arkadaşı ile ablası Dilek B.'nin intihar anına şahit olduğu ortaya çıktı. Muğla İl Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Melek B.'nin ayrıldığı eski erkek arkadaşı M.Ö.'nün ifadesine başvurdu.

"BİZİ GÖRÜNCE AYAĞA KALKIP 'SAKIN YAKLAŞMAYIN' DEDİLER"

Yatağan İlçesi'nde esnaflık yaptığı öğrenilen 21 yaşındaki M.Ö.'nün ifadesinde şunları söylediği öğrenildi:

"Melek dün saat 16.00'da beni arayarak yüksekten kendisini atacağını söyledi. Telefonunu ise sonrasında kapadı. Telefonu, sürekli aradım. Ancak bir türlü çağrılarıma cevap vermedi. Yüksek yerlere çıkarak saatlerce onu aradım. İlerleyen saatlerde ise Yonca K., sevgisine karşılık bulamadığı kişiyi cep telefonundan görüntülü aramış. O kişi de beni arayarak, görüntüde Melek ve Yonca'nın Masa Dağı'nda olduğunu tespit ettiğini söyledi. Melek'in ablasıyla beraber dağa çıktık. İkisi de uçurumun kenarında oturuyordu. Bizi gördükten sonra ayağa kalkıp, 'sakın yaklaşmayın' dediler. El ele tutuşarak atladılar. Olayda kesinlikle benim bir suçum yok."

Olayda gözaltı kararı olmadığı öğrenilirken, Melek B.'nin cenazesi Menteşe Kurşunlu Camii'nde, Yonca K.'nın ise cenazesi Yatağan İlçesi'nde ikindide kılınacak cenaze namazlarının ardından toprağa verilecek.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
 • Misafir 2 saat önce
  Ailesine başsağlığı dilerim.Allah ikisinide affetsin.Dönüşü olmayan bir hata yapmışlar.İnsanlar her istediğini elde edemezler.
 • Misafir 20 Mayıs 2017 Cumartesi 13:36
  Kadın için bile intihar edilmez erkek için intihar mı edilir ha doğru kaçan kovalanir dimi bi canlının şu an ki durumda basarabilcegi en üst düzey durum kendisi - yüksek akıl -gerçekler ucgeninde kalabilmektir ve bu durumda bile istenilen alınamıyor
 • Misafir 20 Mayıs 2017 Cumartesi 00:06
  bir de çocuğu kendi haline bırak tercihlerini kendisi yapsın diyen özgürlükçüler var. al sana özgürlük al sana tercih
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 22:31
  Yazık olmuş. Allah rahmet eylesin. Dünyada istemediğin kadar erkek var. Al birini vur ötekine... İntihar etmek boşuna.
 • Misafir 22 Mayıs 2017 Pazartesi 08:27
  istemediğin kadar erkek eğer siz 18 - ila 30 yaşı aralığında iseniz var :D sonrasında biraz zor bulursun bebis
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 22:05
  Yazık. Eğer ben Allahtan korkmasaydım orta okulda intihar etmiştim. Din dersi hocam intihar eden cennete giremez dedi. Tamda ben intihara karar almış, planlamalarımı yaparken
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 20:48
  gençlere ruh sağlığı vermeli anne baba, yakın ilgi,takip,sevgi
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 20:17
  doğal seçilim böyle bir şey. doğada güçsüzler elenir. güçlüler neslini sürdürür.
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 20:00
  Allah ıslah etsin, intihar kolaya kaçmaktır. Asıl olan kalıp savaşmaktır.
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 19:43
  offfff yazik yazik
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 19:37
  Artık bu sosyal medyada vs paylaşılan aşk sözleri intihara meil ettidiyor.Sosyal Medyada Görülen Sözleri Kendilerine Empoze Edip Nice Genç Hayatlarının Derdine Düşmesi Gerekirken, Boş Zamanlar Geçiriyor. Toplumu Bilinçlendirmek Okullarda Sosyal Medya Üzerinde Konferanslar Düzenlenmeli, Gençlerimizi Bilgilendirmek Lazım. Pis Pisine Hayatlarını Mavhediyorlar.
 • Misafir 19 Mayıs 2017 Cuma 19:32
  Allah rahmet etsin
Kalan karakter : 2000