ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne taksi ile gelerek intihar etmek isteyen adam, taksici köprüde durmayınca seyir halindeki araçtan atladı. O anlar saniye saniye bir toplu taşıma otobüsünün kamerasına yansıdı.

PEŞİNDEN KOŞTULAR

İHA'nın haberine göre; Olay 13 Temmuz günü saat 16:00 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde gerçekleşti. İddiaya göre, Avrupa'dan Asya'ya seyir halinde olan bir ticari taksiden atlayan vatandaş, köprüden aşağı atlayarak intihar etmek istedi. Ticari taksiden atlayan vatandaş, korkuluklara doğru koşmaya başlayınca taksi şoförü ve diğer araç sürücüleri araçlarından inerek peşinden koştu. Bir süre devam eden kovalamacanın ardından intihar etmek isteyen vatandaşı yakalayan diğer araç sürücüleri, vatandaşın intihar etmesine engel oldu.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde yaşanan intihar girişimi, seyir halindeki bir Özel Halk Otobüsü'nün güvenlik kameralarına yansıdı.

O ANLAR KAMERADA

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde seyir halinde olan bir özel halk otobüsünün güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, bir vatandaş, seyir halindeki ticari taksinin kapısını açarak atlıyor ve yere düşüyor. Ayağa kalkan vatandaş köprünün üzerinde koşmaya başlıyor. Ticari taksinin şoförü ve diğer araçların sürücüleri intihar etmek isteyen vatandaşı engellemek için peşinden koşuyor. İntihar etmek isteyen vatandaşı köprüden atlayamadan yakalayarak yere yatırıyorlar. Uzun uğraşların sonucunda intihar etmek isteyen vatandaş intihardan vazgeçiriliyor.

  • Fatih Sultan Mehmet

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 18 Temmuz 2017 Salı 06:19
    Atlasa atlardı ileri doğru neden koşuyor
  • Misafir 17 Temmuz 2017 Pazartesi 13:39
    Helal olsun duyarlı vatandaşlara. 15 Temmuz bize yeniden millet olmayı öğretti.
  • Misafir 17 Temmuz 2017 Pazartesi 13:36
    köprünün kenarlarına 3 metre tel örgü yapsalar en azından önleyici olur
Tüm yorumları göster(4)
Kalan karakter : 2000