Milletvekili geçici listeleri belli oldu(1)
Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz'daki genel seçime ilişkin geçici milletvekili aday listelerini ilan etti.
Adana:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 AHMET NAS
2 AHMET OSKAR HAZNADAR
3 RECEP GÖK
4 İBRAHİM DİKENER
5 AKİF ARIKAN
6 GÜRCAN AKÇAL
7 CABBAR BEKCİ
8 BEKİR SARIASLAN
9 SERMİN SÖZÜNDEN DÖNMEZ
10 HALİL KURANTÜRK
11 FEDAYİ SÖNMEZ
12 NERCİN CEVHER
13 OSMAN ÇOPUROĞLU
14 OSMAN DANIŞ
SAADET PARTİSİ
1 YAKUP BUDAK
2 ÖMER GENÇ
3 MEHMET BAKİ ÖZTÜRK
4 MUSTAFA GÖZÜTOK
5 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR
6 MEHMET EMİN ADIGÜZEL
7 ZEYİD SÜRÜCÜ
8 SÜLEYMAN ŞENOGUL
9 AYŞE TOPAL
10 ALİ BÜRCÜ
11 İSMAİL AKTAŞ
12 CENGİZ ÖLMEZ
13 CİHAN DAŞKIN
14 DURMUŞ SARIGÜL
İŞÇİ PARTİSİ
1 İSMAİL HAKKI SAVAŞER
2 HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU
3 KEMAL OLCAY
4 CEVHER TÜRKÖZER
5 SÜLEYMAN ÇELİK
6 BAYRAM UĞUR
7 MEHMET GÜNEŞ
8 HÜSEYİN YILDIRIM
9 FATMA ONUR
10 FEVZİ ÇINAR
11 ABDULLAH BÖRÜBAN
12 MUSTAFA IŞIK
13 MUSTAFA YAĞIZ
14 ALİ ÖLMEZ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 NEVİN GAYE ERBATUR
2 MUSTAFA VURAL
3 HULUSİ GÜVEL
4 TACİDAR SEYHAN
5 YILDIRAY ARIKAN
6 UĞUR AKSÖZ
7 ZÜLFİKAR DENİZ
8 MEMET TURAN ÖZER
9 MEKİN ŞAHİN
10 AYHAN BARUT
11 TURGAY DEVELİ
12 AHMET SARI
13 GÜRSEL DİLİÇIKIK
14 ZAFER ŞAHİN
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 FATİH MÜFTÜOĞLU
2 EROL DENİZLİ
3 OLCA HAYAL CAN
4 ÖZLENEN DENİZ İNANÇ
5 MUSTAFA TAŞ
6 GÜVENBEY ACUN
7 GÜNAY İŞLER
8 SÜLEYMAN ÖZDEMİR
9 HÜSEYİN ÇETİN TÜMER
10 DENİZ TOK
11 YÜKSEL DİKİCİ
12 ÖNDER ÇELİK
13 SÜLEYMAN YILDIZ
14 KAMER GÜLCAN
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 TÜLAY BİLGİLİ
2 FİLİZ UMAY
3 KENAN ASLANTAŞ
4 ŞENOL AKIN
5 SEVDA SÖYLEYEN
6 YAKUP KANGIRTAY
7 RIZA AYDIN
8 NECATİ İPEK
9 EMİNE ULU
10 HAYRİ AKGÜN
11 BELKIZ NESRİN KAYALAR
12 HAYDAR YILMAZ
13 YAKUP KURTTAŞ
14 ALİ ASKER ZORLUSOY
GENÇ PARTİ
1 REHA FERHUN GÜLÜ
2 MAHMUT GÜLLÜLER
3 MEHMET ADIYAMAN
4 BEKİR ÇOLAK
5 METİN YILDIRIM
6 BEKİR MANTAŞOĞLU
7 TÜLİN ÖZKAN
8 İKRİME KARA
9 MELTEM AYTEN KARATAŞ
10 YUSUF ARSLAN
11 İSMAİL VURAL
12 HASAN KART
13 SERPİL ŞEBNEN YALÇINTÜRK
14 ZEKERİYE BİLDİK
DEMOKRAT PARTİ
1 BEKİR SAMİ DAÇE
2 İBRAHİM CEVHER CEVHERİ
3 NEVZAT ŞAŞKIN
4 VELİ ANDAÇ DURAK
5 FİGEN SAFİYE TOKTAŞ
6 MEHMET İZLEMEK
7 FİKRET ADAMHASAN
8 HAYDAR ÇAKIROĞLU
9 GÖNÜL SOYDAN
10 AYHAN AYDOĞAN
11 ÇİĞDEM AKÇA
12 SERHAN ÖZCANDAN
13 YAKUP BULUT
14 UĞUR ÜNALDI
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 RECAİ YILDIRIM
2 KÜRŞAT ATILGAN
3 YILMAZ TANKUT
4 MUHARREM VARLI
5 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
6 NİZAMETTİN BAŞAR
7 MUSTAFA AĞCA
8 SALİH GÖKÇE
9 HULUSİ ÜTEBAY
10 BİLAL TOKLU
11 HASAN YAMAN
12 YALÇIN GÜRGEN
13 MEHMET ALİ ÜN
14 CENGİZ OĞUZ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 DENGİR MİR MEHMET FIRAT
2 ÖMER ÇELİK
3 NECDET ÜNÜVAR
4 FATOŞ GÜRKAN
5 VAHİT KİRİŞCİ
6 ALİ KÜÇÜKAYDIN
7 AHMET EMRE BİLGİLİ
8 BURHAN ÜLGER
9 ELİF UÇAR
10 MAHMUT ÇELİKCAN
11 KÜRŞAT AKPINAR
12 BEKİR SARI
13 AYSEL GÜLBAHAR
14 KAMİL YILDIRIM
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 ÖZCAN KAYA GÜVENÇ
2 AYNUR PİŞMANLIK
3 BEDRETTİN AYKIN
4 AYŞE SAYAN
5 SERAP KARABIYIK
6 RAMAZAN ERSOY
7 GÜL CİNGÖZ
8 TUFAN ÜNLÜESER
9 MUALLA MUKADDER GÜNDÜZALP
10 ŞAHİN CİNBAY
11 MUVAFFAK ERSOY
12 GÜLÜSTAN KALİK
13 MAHMUT KARLIKDEMİR
14 SİBEL ÇAPAR
BAĞIMSIZ
MUSTAFA USLU
HALİL RÜZGAR
MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI
SERPİL YILDIZ
ABDURRAHMAN BOZTAŞ
KEREM GÜMÜŞSOY
ALİ İHSAN ÖZCAN
SIDDIK AKKAYMAK
ATİLLA PULİÇ
HAVALİ MENGİ
ŞERAFETTİN FARUK GİZER
ERTUĞRUL KİŞİAL
NAZMİ GÜR
ATEŞ CUMALİ ŞENGÜL
CANDEMİR MANSUROĞLU
TEVFİK BÜLENT GÜREKEN
SAİT AKIN
EKREM EROL
HALİL AKYÜREK
Ağrı:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MUSTAFA HAYRİ BEKTAŞ
2 CEZMİ ÇELİK
3 İSMAİL HAKKI ERGAN
4 YILDIRAY YILDIRIM
5 GÜRSOY YILDIRIM
SAADET PARTİSİ
1 MUZAFFER BAYDAR
2 AYDIN KURUŞ
3 KÜRŞAT HAN OSMANAĞAOĞLU
4 YARALI KAFKAS
5 ABDULLAH KILIÇ
İŞÇİ PARTİSİ
1 ÖZAY GÖKÇE
2 ZEKİ KIZILVEREN
3 KEMAL AĞRALI
4 KERİM MURAT ÜSTÜNDAĞ
5 ÇETİN TURAN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 AHMET KAYA
2 SAVCİ SAYAN
3 EROL SAMİ SARAYHANOĞLU
4 HAYRETTİN AKSOY
5 FIRAT ÖZBİLGİ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 HALİS TANIŞ
2 YUSUF GÜNEŞ
3 FİKRİ EROĞUL
4 SÜREYYA EROĞLU
5 CENGİZ KAYA
GENÇ PARTİ
1 YUSUF TİMUÇİN
2 KENAN GÜRBÜZ
3 METİN GÜLCAN
4 ÖMER TAŞKEMER
5 MUSTAFA GİDEN
DEMOKRAT PARTİ
1 ŞERAFETTİN AYDEMİR
2 ALİ İHSAN VAROL
3 İSMAİL OĞUR
4 NECİP YILDIRIM
5 İKRAM YAŞAR
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 TUNAY HAKKI GÖRGÜLÜ
2 KUTBEDDİN ALATAŞ
3 AYTEN EYRİCE
4 NERMİN KORKUTER
5 MUSTAFA TAŞ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MEHMET SABRİ ŞİMŞEK
2 KURTBEY HATUNOĞLU
3 OKAN ÖZMEN
4 MEHMET MERT TOKER
5 CEZMİ DOĞAN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 YAŞAR ERYILMAZ
2 CEMAL KAYA
3 MEHMET HANİFİ ALIR
4 FATMA KOTAN
5 ABDULKERİM AYDEMİR
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 HETEM AYAZ
2 SERDAL TOPCU
3 İSA DAŞDEMİR
4 ALİŞAN ERMİŞ
5 ÇİĞDEM AĞIRBAŞ
BAĞIMSIZ
KEMALETTİN KOÇAK
MUSTAFA KORKUSUZ
MEHMET NACİ KUTLAY
HİKMET ERASLAN
HÜSEYİN YILMAZ
Ankara 1. Bölge:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 SEDAT YAZIRLI
2 MUHAMMET FEVZİ KÜÇÜKKAHVECİ
3 BAKİ KARACA
4 AYSEL BAŞUSTAOĞLU
5 ZEHRA KARAASLAN
6 EMİNE KARAKOL
7 OSMAN KENAN VURAL
8 MEHMET YALÇIN PEKER
9 ERDOĞAN ÖZTÜRK
10 BEYHAN DUMAN
11 BİLAL SAĞIR
12 AHMET CENGİZ
13 DAVUT KISA
14 BEKİR YILDIRIM
15 ALİ BİLGİN
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 ATA SELÇUK
2 NURİ KAPLAN
3 ABDULLAH TERZİ
4 ERTÜRK ACUN
5 ADEM ÖZHAN
6 HÜSEYİN BABAYİĞİT
7 SALİH TÜRKYILMAZ
8 İLHAN GÜLTEKİN
9 FİKRET BAYTAR
10 SALİH AKIN
11 MEHMET YILDIRIM
12 DOĞAN KARA
13 MAHİR CEYLAN
14 NEJAT ÇELİK
15 ONUR CIPLAK
SAADET PARTİSİ
1 OYA AKGÖNENÇ MUĞİSUDDİN
2 AYŞENUR TEKDAL
3 FAHRİ USTA
4 MURAT SİPAHİ
5 ESRA ALTUNTAŞ
6 ATİLLA KISAER
7 AHMET EMİROĞLU
8 İSMAİL ÖZDEMİR
9 MEVLÜT DEMİR
10 ALİ GÜLHAN
11 FAİK SARGINOĞLU
12 ŞERİF AKYOL
13 MUHİTTİN KEKEÇ
14 TURGUT ORDU
15 TAHSİN BULUT
İŞÇİ PARTİSİ
1 CEYHAN MUMCU
2 ÜMİT AKKOYUNLU
3 KAMİL DEDE
4 TURHAN İÇLİ
5 MAHİR YALÇINKAYA
6 BARIŞ YİĞİT
7 VAHDET CARLAK
8 SEYİT ATMACA
9 NECLA YALÇIN
10 ALTAY YÜCEL
11 NEJMİYE YÜCEL
12 AHMET YAĞCI
13 NUSRET ŞENALP
14 ERCÜMENT ŞENGÜR
15 MÜNEVVER KABAKLI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 ÖNDER SAV
2 EŞREF ERDEM
3 MEHMET EMREHAN HALICI
4 NESRİN BAYTOK
5 HAKKI SUHA OKAY
6 LEVENT GÖK
7 VELİ GÜNDÜZ ŞAHİN
8 HALİL ORHAN ÖZBAY
9 ADALET ÇEBİ
10 FARUK YAVUZ
11 ÖZGÜN ÖKMEN
12 HAKİ BÜLENT TANIK
13 KENAN ŞİMŞEK
14 İLYAS GÜVEN EROĞLU
15 DURSUN YILDIZ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 BEHZAT ÖZEL
2 GÜNGÖR ERSOY
3 NECATİ SAYGILI
4 ŞÜKRÜ NAİL ATALAY
5 AYŞE ERDOĞAN
6 NAİLE GÖNÜL CİNİVİZ
7 YALÇIN MIHÇI
8 MEHMET ZİYA SÜPHAN GAFFAROĞLU
9 SERPİL CAN
10 BÜLENT KOÇAK
11 ASUMAN KAÇAK
12 İSMAİL AKSU
13 GAZANFER AKAYDIN
14 NURİYE AKATLAR
15 İLKER ALTUNKAYNAK
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 ALİ RIZA CİHAN
2 HASAN TATAR
3 MEHDİ BEKTAŞ
4 SABIR GÖKTAŞ
5 MEHMET ACER
6 NEZAHAT AĞTAŞ
7 ALİ SARIKAYA
8 SEVİM ÇAMLI
9 İNÖNÜ ALPAT
10 KEMAL COŞKUN
11 DÖNE GÜNAY KAHRAMAN
12 NURCAN TURAN
13 MUSTAFA YALÇIN
14 İSMAİL ALTIN
15 AYŞEN HADİMİOĞLU
GENÇ PARTİ
1 İSMET KALAFATOĞLU
2 ORHAN TOKSOY
3 GÜL DEMİRBAŞ ELÇİ
4 HASAN KOÇOĞLU
5 SELİM ÖCAL
6 TÜMER TOPAL
7 ŞEMSETTİN CENK AKTAN
8 ALİ ASKER ÖZTÜRK
9 ŞEFİKA MÜGE KILINÇKALE
10 CELİLE ERTUNÇ
11 ERDAL ÖZER
12 CENGİZ ESEN
13 SERPİL ŞAHİNER
14 ÖZTUNA NORMAN
15 TAHİR ARGÜN
DEMOKRAT PARTİ
1 AYDIN YARDIMCI
2 ÇAĞRI ERHAN
3 MEHMET AYPEK
4 AYLA ÖZBEK
5 AYDIN FATİH BEKTAŞ
6 MURAT İNAL
7 HÜSEYİN KILAVUZ
8 TUNCER KOCA
9 BANU ERKÖK
10 BİRSEN TEMİR
11 DANİYE EBRU TÜMER
12 METE İZZET ÖZCANOĞLU
13 ENVER AYAZ
14 MAHMUT YETİM
15 CANAN SÖNMEZ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 YUSUF ZİYA KIVANÇ
2 MEHMET DERİCİ
3 AYŞEN KARACAOVA
4 HÜSEYİN TÜZÜN
5 BİLAL DALKIRAN
6 MELİH AKTER
7 OSMAN YILMAZ MEŞİNCİ
8 ERDOĞAN YAZGAN
9 ÖMER ADIGÜZEL
10 ORHAN ARMAĞAN
11 SELAHATDİN ÇOLAK
12 İSMET PARLAK
13 YAŞAR ARI
14 BAYRAM BALCI
15 HANİFE KOÇAN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
2 BEKİR AKSOY
3 DOĞAN CANSIZLAR
4 MURAT ŞEFKATLI
5 MUSTAFA ERKAL
6 ABDURRAHMAN KÜÇÜK
7 MEVLÜT KARAKAYA
8 SEDAT ÇEVİK
9 SEVGİNAZ HAMEVİOĞLU
10 DOĞAN TÜRK
11 FİRDEVS POYRAZOĞLU
12 HALİL ÖZTÜRK
13 AHMET SERDAR PARLAK
14 SELİM SÖNMEZ
15 ERTUNGA ÖNSOY
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 CEMİL ÇİÇEK
2 ALİ BABACAN
3 BÜLENT GEDİKLİ
4 NAZMİ HALUK ÖZDALGA
5 ZEYNEP DAĞI
6 MEHMET ZEKAİ ÖZCAN
7 FARUK KOCA
8 BURHAN KAYATÜRK
9 YADİGAR GÖKALP
10 ZELKİF KAZDAL
11 AHMET SİNAN POYRAZ
12 HASAN GAZİ ÖZER
13 SEBAHİTTİN KORKMAZ
14 HASAN KAŞIKARA
15 METİN ÇİNAR
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 SIDIKA SERPİL GÜVENÇ
2 BEKİR TUNCAY ÇELEN
3 ABDULLAH NEFES
4 VELİ SALTIK
5 MEHMET BOZKURT
6 İSMET ATALAY
7 SAMİ KAYA
8 HÜSNÜ ÇUHADAR
9 AYSER İREN
10 MEHMET KADRİ KAHVECİ
11 SITKI ÖNER
12 OYA GÜLSÖKEN
13 AYTAÇ ÖZKAN
14 HATİCE ÇEVİK
15 ALİ AY
BAĞIMSIZ
ATİLLA BAKIRLI
ALİ YILDIRIM
GÜÇLÜHAN ÖZEN
EVRİM ERDOĞDU
ŞÜKRÜ ERBAŞ
NEDİM GÜNEŞ
ZİYA DOĞAN
NECATİ YILMAZ
RAMAZAN SÜMEN
GÜVENER YAĞMUR
MESUT ULUKAN
NAMIK UĞURLU
MÜSLÜM ÇALI
HÜSEYİN ESER
MUSTAFA HULKİ CEVİZOĞLU
MURAT BAŞAR
SABRİ KIYAK
KAZIM YILDIRIM
MUSTAFA NURİ SEVİNÇ
MUHARREM DEMİRCİOĞLU
AYNUR SARAN
SETTAR DİNLER
Ankara 2. bölge:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 YUSUF ÖZÇAM
2 TEOMAN ÖZTÜRK
3 İSMAİL TERZİ
4 İSMAİL HAKKI BAYSAL
5 İBRAHİM KOÇ
6 NUSRET AKSOY
7 AHMET ALTINTOP
SAADET PARTİSİ
1 OSMAN HAZER
2 HAYATİ ÇELİKTAŞ
3 MUSTAFA VARLIK
4 MEHMET ÇAPAN
5 CEMAL KARKI
6 HAKAN DOĞAN
7 EKREM DEMİREL
İŞÇİ PARTİSİ
1 HÜSEYİN KARANLIK
2 HALİL ŞAHİN
3 MEHMET ÖNDER
4 TANJU BEYAZIT
5 HAMİT GÖZALAN
6 MUSTAFA KOÇAK
7 EMRULLAH EĞİLMEZ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 HALİL ÜNLÜTEPE
2 İSMET GÜLER
3 ŞERİF CEYLAN
4 İBRAHİM KADIOĞLU
5 VELİ CENGİZ
6 ADNAN ÇELİK
7 AHMET KAMİLOĞLU
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 HÜSEYİN CAVİT GÖKTEPE
2 CANAN KART
3 GÜLTEKİN ÖZCAN
4 MEVLÜT TEKİN
5 ALİ İHSAN USTA
6 GÖKNUR TOPCU
7 NURTEN DAĞDEMİR
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 AHMET YAKUT
2 DOĞAN TAŞKIRAN
3 FUAT DERE
4 MEHMET DEMİREL
5 İBRAHİM YILMAZ
6 TEVFİK KEMALİ ÜÇBAŞ
7 KADİR AKCELEP
GENÇ PARTİ
1 MUSTAFA ASIM BOZCA
2 MUSTAFA KARANFİL
3 YILMAZ ÇETİNEL
4 AYSEL YALÇINKAYA
5 HÜSEYİN HAKAN AKMAN
6 NAZİRE KESER
7 İRFAN DOĞAN
DEMOKRAT PARTİ
1 GÜLTEKİN UYSAL
2 UĞUR TÜRKMEN
3 İSMAİL AKTÜRK
4 CEYLAN EMET
5 MUHARREM USLU
6 NESRİN ÇELİKBİLEK
7 İSMAİL ÖZDİLEK
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 RIZA KOÇAK
2 EMİNE SİLİK
3 İSA BULUT
4 MEMET BAĞCAN
5 HAMİT KOÇ
6 ÖZKAN MEYDAN
7 ALTAN KÜLTE
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ABDÜLKADİR AKCAN
2 SEFA ÇETİN
3 KEMALETTİN YILMAZ
4 AZİZ ASLAN
5 ÖNCÜL KAZANCI
6 İSMAİL KURUTEPE
7 İBRAHİM TEKEŞ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 SAİT AÇBA
2 VEYSEL EROĞLU
3 HALİL AYDOĞAN
4 AHMET KOCA
5 ZEKERİYA ASLAN
6 TÜRKAN BUĞRA
7 ALİ ÖZKAYA
EMEK PARTİSİ
1 VEHBİ ERSÖZ
2 HASAN KOÇAK
3 LÜTFİ KARADEMİR
4 AZİZ AHMET BARLAK
5 BEKİR TUNA
6 SAİM ÇAKANŞİMŞEK
7 HALİL GÜRTOKLU
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 ERİŞ KARANLIK
2 SAKİNE BULUT
3 MUSTAFA TOP
4 ÇETİN DİLİ
5 HARUN YILDIRIM
6 YÜKSEL YÜKSEK
7 MEVLÜT BAŞ
BAĞIMSIZ
ALİ YILMAZ
CEMİL ÇOKER
HALİL KILINÇ
VEYSEL BAKIRCI
MENDERES KOÇAK
LOKMAN YARIMAY
Artvin:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 HÜSEYİN OKTAY
2 UĞUR BÜYÜKKAVUKÇU
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 İBRAHİM YILDIRIM
2 TURHAN DEMİR
SAADET PARTİSİ
1 GÜLTEKİN SOYDAN
2 TAYFUN ÇİÇEK
İŞÇİ PARTİSİ
1 MUAMMER OKAY
2 YUSUF VAYİÇ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 METİN ARİFAĞAOĞLU
2 ADİL YAZAR
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 ORHAN ÖZTÜRK
2 MELTEM BEKER
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 YALÇIN KAPTAN
2 NUROL ÇONTAY
GENÇ PARTİ
1 MUSTAFA POLAT
2 NAZIM ORHAN
DEMOKRAT PARTİ
1 HUSEYİN ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU
2 ADNAN ÇORBACIOĞLU
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 METİN ÇETİNKAYA
2 YUSUF ERİŞ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ZAFER AYDEMİR
2 TEKİN BAYRAK
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 ERTEKİN ÇOLAK
2 HÜSEYİN SİNAN ALTUNSOY
EMEK PARTİSİ
1 REMZİ HATİNOĞLU
2 BENGÜL YAŞAR
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 EKREM TAŞTAN
2 MEHMET CEM CİHAN
BAĞIMSIZ
HAKKI TOPÇU
SEVİNÇ SARIAHMETOĞLU
Amasya:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 REMZİ ÇİNAR
2 ADEM CIRDI
3 FETULLAH KILIÇ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 AYDIN İLİK
2 METİN POLAT
3 ÖMER GÜNEY
SAADET PARTİSİ
1 İLYAS TÖNGÜŞ
2 AZİZ DURAN
3 FİKRİ GEVREK
İŞÇİ PARTİSİ
1 DEVRİM AŞKIN
2 İLHAN GÜRGEN
3 HALİME ÖZBAŞ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 HÜSEYİN ÜNSAL
2 SEDAT ULUSOY
3 CİHAN SANCAK
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 HİLMİ BAKMAN
2 ALİYE İSMAİLÇELEBİOĞLU
3 HASAN GÜCEK
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 GÜLTEN TATAR
2 NURŞEN ALTUNKAYNAK
3 RECEP RAFET SEYREKOĞLU
GENÇ PARTİ
1 MUSA SERDAR ÇAKMAN
2 ÜMİT ÖZASLAN
3 MEHMET MURAT ŞARİÇ
DEMOKRAT PARTİ
1 ÖMER KABAKCI
2 ÖMER AKIN
3 GÜLSEREN ERTOPCU
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 ERTURAN EKMEKCİ
2 MUSTAFA DAMLAR
3 NİHAT ŞAFAK
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MAHMUT DEMİR
2 SADIK ASLAN
3 CENGİZ YILDIRIM
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 AKİF GÜLLE
2 AVNİ ERDEMİR
3 EMİN ÇUBIKCI
EMEK PARTİSİ
1 HASAN KOÇYİĞİT
2 SADIK TURAN
3 HULUSİ ŞİMŞEK
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 İBRAHİM ÇETİN
2 SADULLAH MİMAROĞLU
3 MEHMET BOZKURT
BAĞIMSIZLAR
NURULLAH ÇOLAK
ABDURRAHMAN SEZGİN
ERGÜVEN AYAN
Adıyaman:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 ABDURRAHMAN BAŞSÜRÜCÜ
2 CEMAL ÇİFTÇİ
3 ABDURRAHMAN ÇOBAN
4 ZEYNAL ABİDİN YÖRÜK
5 ÖMER ÖKELİ
SAADET PARTİSİ
1 MEHMET HALİT TEKBAŞ
2 ALİ ZENGİN
3 İNAN ARSLAN
4 ŞEVKET ÖZDEMİR
5 GÜLAY ATMACA
İŞÇİ PARTİSİ
1 ATİLA SARP
2 ALİ EMRE
3 MEMET YILMAZ
4 ABDULLAH YILDIZ
5 HASAN KAYAŞ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 ŞEVKET KÖSE
2 MEHMET SELÇUK TABAK
3 ALİ AĞCA
4 MUSTAFA FIRAT
5 MUSTAFA ASLAN
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 KUREYŞ TANRIVERDİ
2 FİKRET ÇETİNKAYA
3 SAKİNE YILDIRIM
4 DENİZ AKATLAR
5 ABUZER GÖÇER
GENÇ PARTİ
1 MAHMUT ORHAN YAŞAR
2 EMİNE DÜZKAYA
3 AHMET GÜNDÜZ
4 GÜLSEREN CANPOLAT
5 GÜLNAZ ÜNAL
DEMOKRAT PARTİ
1 MAHMUT NEDİM BİLGİÇ
2 İSMAİL SÜMER
3 MEHMET ÖZTEKİN
4 FATMA KARAKUŞ
5 HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 MEHMET ÖZTÜRK
2 YAHYA YILDIRIM
3 ÖMER ALPDOĞAN
4 MÜSLÜM YILDIRIM
5 ZİYA YÜKKALDIRAN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MEHMET TOPRAK
2 HASARİ GÜLER
3 MEHMET ÖZHAN
4 HATİCE ATALAY
5 MEHMET VURAL
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 FEHMİ HÜSREV KUTLU
2 AHMET AYDIN
3 ŞEVKET GÜRSOY
4 MEHMET ERDOĞAN
5 İCLAL YALÇIN TUTUŞ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 EKİM ORHAN
2 REMZİ BARIŞ
3 MEVLUDE SANCAKLI
4 MESUT IŞIK
5 HÜSEYİN AYRIM
BAĞIMSIZ
- FARUK ARTAŞ
- MUSTAFA METİN KARALÖK
- ABUZER ATAMAN
- MEMET DOĞAN
- HAMZA DOLAŞKAN
- SAİT DOĞAN
- AHMET İNAN
- CELAL TOPKAN
Bingöl:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 ZEKİ KUDBAY
2 ABDULLAH OĞUZHAN
3 CELİL İŞERİ
SAADET PARTİSİ
1 KAMİL AYTAR
2 MAHMUT AKÇABEY
3 KASIM ATABEY
İŞÇİ PARTİSİ
1 ALİ HAYDAR KOÇİNTAR
2 SİNAN YEŞİLYURT
3 KAZİP KOYUN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 MUSTAFA KURBAN
2 LÜTFİYE MEMİOĞLU
3 MEHMET İLGEÇ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 NESİM ÇERMİ
2 BERGÜZAR DİZLEK
3 RASİM TANSEL KATİPOĞLU
GENÇ PARTİ
1 MEHMET BAKİ
2 MUŞTAK EROĞLU
3 MEHMET SIDDIK AKSOY
DEMOKRAT PARTİ
1 FARUK BAYLAZ
2 HASAN FEHMİ GÖKEL
3 ALİ KUMUŞ
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 UYGUR URCUN
2 FERHAT SARIOĞLU
3 MEMDUH SÖYLEGÜZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 NAMET SEVİNÇ
2 ORHAN BARAKAZİ
3 MEHMET SOLMAZ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 CEVDET YILMAZ
2 YUSUF COŞKUN
3 KAZİM ATAOĞLU
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 DUDU KIRDI
2 GÜLGÜN AYŞE KENEŞ
3 SERTAÇ CANBOLAT
BAĞIMSIZ
SÜLEYMAN AYTUNÇ
MURAT VARAN
ZEKİ BÖRÜKOÇİN
HİDAYET ÖZDEMİR
MEHMET NURİ ÖZMEN
Bitlis:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MEHMET TEVFİK ÖZDEN
2 HASAN TAŞKIN
3 İHSAN TERZİ
4 MAŞALLAH AKTAŞ
SAADET PARTİSİ
1 MEHMET SIDIK KARA
2 KEREM ARABOĞA
3 MEHMET EMİN BAĞATUR
4 SADETTİN ADLIĞ
İŞÇİ PARTİSİ
1 NİYAZİ BİNGÖL
2 AYHAN SARIHAN
3 SAKİNE GÜNDOĞDU
4 TURAN CANITEZ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 EDİP SAFDER GAYDALI
2 NECATİ GÜRSOY
3 MEHMET SUBAŞI
4 HASAN DALKIRAN
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 FERAH ARSLAN
2 MUSTAFA İHSAN SAL
3 NURAY YOLTAŞ
4 SAVAŞ AKGÜL
GENÇ PARTİ
1 SERVET GEBOLOĞLU
2 ZÜBEYİR YAŞAR
3 İSMET ÖZÇALIMLI
4 GÜLAY MARAŞ
DEMOKRAT PARTİ
1 YILCAN GEYLANİ
2 KEREM MARANGÖZ
3 NİYAZİ ALTILAR
4 FARUK ÇAMAN
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 TELHAT IŞIK
2 ŞENGÜL BİLGİ
3 OKAY ERDOĞAN
4 ALPAY ÖZKARACA
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ŞERAFEDDİN DENİZ
2 DAVUT DAY
3 AHMET KUTLU
4 SUAT SAYICI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 ZEKİ ERGEZEN
2 VAHİT KİLER
3 CEMAL TAŞAR
4 MEHMET ALİ ASLAN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 OKTAY ÖZCAN
2 TÜRKAN KAYA TAYLAN
3 HANEFİ KARADAĞ
4 GÜNAY AKSU
BAĞIMSIZ
SERACETTİN BİTLİSLİ
MAHMUT CELADET GAYDALI
İSMET HİSAR
HİKMET ALTILAR
MUHSİM BAYRAK
MUHAMMED SABIR ÇEVİK
RIZA BAŞDAŞ
MEHMET NEZİR KARABAŞ
İstanbul 1. bölge:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 OKTAY ÖZTÜRK
2 ERHAN KADRİ REYHAN
3 DERYA YOLYAPAN
4 ABDULLAH CEVİZOĞLU
5 AHMET SEÇGİN
6 ÖZKAN ÇELENK
7 CİHAT YAZIRLI
8 GÖNÜL ŞAHİN
9 CENAP DEMİRCİ
10 OSMAN RUŞEN ÖZDEMİR
11 MEHMET TOK
12 ERDAL ÇELEN
13 DURSUN ÖZGÜL
14 CELAL YÜKSEKER
15 ALİ SARI
16 CANAN YAZIR
17 EROL ÖNGÜÇ
18 AYŞE KARTAL
19 MEHMET YUSUF EKİNCİ
20 YUNUS ÇELİK
21 GÜLAY KARAMAN ŞENSOY
22 EDİP DUMAN
23 GÜNER KEŞAN
24 İRFAN CUMHUR DOĞANER
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MUHİDDİN FUAT ŞENGÜL
2 HARUN KAYACI
3 EKREM SAYAN
4 MEHMET LATİF UZUN
5 İHSAN AYDIN YÜKSEK
6 ZÜMRÜT TURGAY
7 BEHRİ BOZ
8 MURAT ETÇİ
9 HÜSEYİN ARAS
10 HALİT OKAN EGESEL
11 TANER IRMAK
12 KAYA DOĞAN
13 ERKAN ÇEVİK
14 TURGAY ŞENTÜRK
15 MUSTAFA HACIAHMETOĞLU
16 MUSTAFA ÖZKAN
17 NUH NACİ AKAY
18 İSMAİL DÖNMEZ
19 HALİM KASIM
20 RIFAT IRMAK
21 OSMAN DUMAN
22 HEDİYE ÇEVİK
23 ABDULLAH KULOĞLU
24 TUNCER USANMAZ
SAADET PARTİSİ
1 MEHMET RECAİ KUTAN
2 BAHRİ ZENGİN
3 MEHMET BİNGÖL
4 YILMAZ BAYAT
5 BURHAN ASAF ŞAFAK
6 ALİ HAYDAR HAKSAL
7 ZAFER EMANETOĞLU
8 HACİ BAYRAM KILIÇ
9 KEMAL KAYA
10 HALİL MERT
11 SELMAN YÜCEL
12 KEMAL BÜYÜKÖKSÜZ
13 FATMA NEVİN GÖKÇE
14 MEHMET ALİ ÖZGÜR
15 ALEV SEZEN
16 HAMİ AYDOĞAN
17 İSHAK KOSİF
18 METİN ÇELİK
19 HÜSEYİN KURTÇA
20 LÜTFÜ AYDIN
21 TAYFUN ÇULCUOĞLU
22 HALİL İBRAHİM ARIKAN
23 RECEP ZEKİ İSKENDER
24 MEHMET KAMİL AYAZ
İŞÇİ PARTİSİ
1 FERİD İLSEVER
2 KEMALETTİN ŞENTÜRK
3 DEMİRTAŞ CEYHUN
4 HALUK DURAL
5 OSMAN BİLGE KURUCA
6 AYŞEGÜL ŞAHİN
7 SAMİ TOPRAK
8 EKREM AZAKLI
9 FAZIL CEYLAN
10 YILMAZ EVCİMEN
11 ÜNAL İNAN ALBAYRAK
12 FATMA MEHVEŞ CİNEMRE
13 MEHMET AKKOÇ
14 AYDIN ŞÜKÜR
15 NURCAN KARADAĞ
16 MUSA TANRIKULU
17 HANRİ KANDİTAN
18 HÜSEYİN KILIÇ
19 KASİM YEŞİLKAYA
20 EMİR SAFA
21 İMAM HÜSEYİN AYVATAŞ
22 HASAN TAHSİN DURMUŞ
23 MEZENGÜL ŞİMŞEK
24 BAYRAM DİLKİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 İLHAN KESİCİ
2 ALGAN HACALOĞLU
3 AHMET TAN
4 AYŞE JALE AĞIRBAŞ
5 ALİ TOPUZ
6 BAYRAMALİ MERAL
7 FATMA NUR SERTER
8 ŞİNASİ ÖKTEM
9 MUSTAFA ZENGİN
10 AHMET SIRRI ÖZBEK
11 EMİN KORUR KALENDER
12 BERHAN ŞİMŞEK
13 ALİ KILIÇ
14 SÜLEYMAN ADİL ÖZKOL
15 FATMA DİLEK YARDIM
16 ESAT GÜNGÖR
17 ALİ ŞECAATTİN GÜNEY
18 MEHMET SALİH USTA
19 BASRİ BAYAR
20 HAYDAR EREN
21 DOĞAN KÜÇÜKEMRE
22 HAYDAR ACUN
23 HÜSNİYE KAYA
24 BİNALİ AĞAÇ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 HAYRİ DOMANİÇ
2 ERDOĞAN DEMİRCAN
3 CANAN ÖZTÜRK
4 ALİ GÜNGÖR ÖZYEGİT
5 BELGİN KAÇAR
6 İSHAK SİNAN ENDER
7 FATMA ALEV TEKOĞUL
8 YILMAZ POLAT
9 AHMET RECAİ ÇEPKEN
10 GÖREN ORHON
11 FERHAT ZORER
12 MEHMET ÇELEBİ
13 YAŞAR TANRIYISEVEN ERGÜNSU
14 ÖMÜR KOKALI
15 FATMA EBRU KILIÇ
16 YUSUF ÖZDEMİR
17 YILDIZ MUTLUER
18 RAMAZAN SEVİNÇ
19 REYHAN KAYA
20 AHMET KELEŞOĞLU
21 FATMA VİLDAN TOPRAK
22 KEREM DURULAR
23 HÜMEYRA KILIÇ
24 FATMA NAKİYE GÜRE
GENÇ PARTİ
1 EMİN ŞİRİN
2 VASIF SONER ÇOKBİLGİN
3 OKAY ÖZTÜRK
4 İSMET MEMET SİLİVRİ
5 BEDRİYE YUDUM ŞAŞMAZ
6 MUSTAFA YALÇINKAYA
7 İRFAN YAVUZ
8 GÜLÇİN TALAY
9 HURŞİT AYDIN
10 MURAT İDUĞ
11 KEZİBAN ÜREYİL
12 SÜHENDAN VURAL
13 ÇETİN ÇETİNKAYA
14 ALPASLAN TÜYLÜOĞLU
15 VİLDAN ŞAHİN
16 YASEMİN BAL
17 HACER NİL GÜNGÖR
18 ZERRİN AYŞE KALYONCU
19 FATİH İPEK
20 FAHRETTİN SAYAR
21 İSMAİL GÜCER
22 ERSİN ESER
23 CEMİL SÖYLEMEZ
24 CELAL BUDAKOĞLU
DEMOKRAT PARTİ
1 SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN
2 FAİK İÇMELİ
3 TEVFİK ALTINOK
4 BELGİN AKOL
5 ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU
6 HÜSEYİN RAHMİ EKŞİ
7 İBRAHİM FİŞEK
8 ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU
9 SEFER BAYLAN
10 KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ
11 OSMAN POYRAZ
12 MUSTAFA İLTER ÖZDİL
13 ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ
14 HASAN SACİT ERTUĞ
15 ALTAN EDİS
16 ALİ KEMAL YILMAZ
17 AHMET ÜNAL İNCE
18 MEHMET OKTAY ARMAĞAN
19 HARUN ÖZDEMİR
20 KEMAL HANAĞASI
21 SONGÜL SEKMEN
22 FERDA ŞAR
23 ÜLKER BULUT
24 YÜKSEL TÜRKOĞLU
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 FAHRETTİN TANINMIŞ
2 NEŞET TAYFUN ERTÜRK
3 MİNE ÖMÜR
4 AYKUT ULUGÖL
5 ÖMER KUDRET TAN
6 MEDAR ÖNEREN
7 CEM ÖÇAL
8 AŞKIN ÇELİK
9 ALİ İSTAFİLOĞLU
10 COŞKUN ÇELİK
11 SERAP GÜNDÜZ
12 YALÇIN ERİŞGEN
13 MURAT MANDALI
14 BETÜL ŞIK ORTA
15 MUHAMMET TAĞLUK
16 UĞUR RENKVER
17 PINAR GÜLAY KALENDER
18 AYLİN MANDALI
19 MUSTAFA POYRAZ
20 NECLA KOÇ
21 MUHAREM SEVİNÇ
22 İSMET BAYRAM
23 İBRAHİM KAVAKTEPE
24 ALİ ÇAVUŞOĞLU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 GÜNDÜZ SUPHİ AKTAN
2 DURMUŞALİ TORLAK
3 KADİR BOY
4 YILMAZ DURAK
5 ORHAN ÇAKIROĞLU
6 HAYRETTİN NUHOĞLU
7 FUAT FETTAHOĞLU
8 ZEKERİYA GÜNDOĞDU
9 ZEKİ BULUT
10 ALİ SUKAS
11 SAİME YÜKSEL PARLAK
12 İDRİS KURTULUŞ
13 AHMET TURGUT
14 ZEKİ HACIİBRAHİMOĞLU
15 SABRİ ŞENEL
16 SERDOĞAN AKBAY
17 HASAN BASRİ PEHLİVAN
18 FATMA GÜNSELİ MALKOÇ
19 MUZAFFER YILDIZ Y
20 TAHSİN ÇAKIR
21 EMİNE KALAFAT
22 KEMAL ÇAPRAZ
23 ASIM LEVENT ERTUĞ
24 BAHAR ARGIN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN
2 ERTUĞRUL GÜNAY
3 EDİBE SÖZEN
4 İRFAN GÜNDÜZ
5 MUSTAFA ATAŞ
6 MESUDE NURSUNA MEMECAN
7 NUSRET BAYRAKTAR
8 MEHMET SEKMEN
9 ÖZLEM PİLTANOĞLU TÜRKÖNE
10 HASAN KEMAL YARDIMCI
11 HÜSEYİN BESLİ
12 MEHMET BEYAZIT DENİZOLGUN
13 İDRİS GÜLLÜCE
14 İSMET UÇMA
15 NUMAN GÜZEY
16 RAHİME AKDOĞAN
17 AHMET BERAT ÇONKAR
18 ABDÜLKADİR ÖMER ABAMOR
19 TALAT İÇÖZ
20 PERİHAN PAKSOY SEVENCAN
21 ÖMER FATİH SAYAN
22 ÖMER ÖZKARTAL
23 AHMET HULUSİ BATU
24 HÜLYA GÖBELOĞLU
EMEK PARTİSİ
1 HÜSEYİN KIRCAL
2 TAHİRE AYLA BELEK
3 ŞAHİN TANRIVERDİ
4 İMDAT GÜRSEL DURMUŞ
5 ARİF ŞAKAR
6 HASAN DAŞDELEN
7 YAŞAR ÖZYÜKSEL
8 DEVRİM KOÇLAN
9 MEVLÜT AYDIN
10 MUSTAFA ÖCAL
11 VELİ BÖLÜK
12 MEHMET ÖZSARIKAMIŞ
13 RIZA ALTINTAŞ
14 YAKUP KADRİ KAYADALEREN
15 CANAN DURMUŞ
16 FEYZİ TEPELİ
17 ELVAN KORKMAZ
18 ALİ APAYDIN
19 MEMİŞ ODABAŞ
20 AHMET AKGÜZEL
21 ŞÜKRÜ AKGÜZEL
22 YILMAZ YURDAKUL
23 MUTLU KILIÇ
24 FERDANE GÖRGENÇ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 AYHAN ERDOĞAN
2 ZEHRA AKAD
3 KAMİL KİNKIR
4 KEMAL PARLAK
5 RAMAZAN YALÇIN
6 KENAN UĞUR
7 HÜSEYİN TOPALOĞLU
8 ULVİ CAN KAYABAL
9 SEDAT CENGİZ
10 RECEP SELÇUK
11 ŞERİFE UĞUR
12 TUNAY KUŞATAN
13 ALİ ERTAN KÖYMEN
14 NURTEN KUŞATAN
15 UMUT ŞAHİN
16 YUSUF ZİYA CANSIZ
17 NECLA UZUNKAYA
18 SELVER DOĞAN
19 ŞEHRİBAN YAPIŞKAN
20 DÜZGÜN NARİN
21 ALİ AYIK
22 GÜLSÜM AYDEMİR
23 ALİ HIDIR ŞAHİN
24 ÇETİN CELEP
BAĞIMSIZ
OSMAN KİRAZ
ERDOĞAN TERAZİ
ŞÜKRÜ YANUT
MEHMET SELİM YILDIRIM
YILDIRAY ARSLAN
SALİHA ERMEZ
CAVİT KAYIKCI
ERCAN KOÇ
YAHYA YILMAZ
YAMAN SÖNMEZ
ZAFER İSKENDEROĞLU
CİHAT EROĞLU
KANBER SAYGILI
EMRULLAH CEMİL TARHAN
MUSTAFA AKKUŞ
ERTUĞRUL OĞUZ
SEMA ÖZKÖK
SABRİ DEMİRDÖĞEN
HALİL KAMİL TEMİZERLER
İBRAHİM SADAY
MEHMET MERT
ALİ DEMİREL
SEZAİR BÖLÜK
EKREM ÜNAL
MEHMET UFUK URAS
RIDVAN ÖZDİN
CİHAN BOZKURT
SÜLEYMAN KALAY
SAVAŞ ÖNDER
HIDIR DOĞAN
MEHMET ERGÜN
CELALETTİN ŞİRİN
CEMİLE GÜMÜŞTEKİN SERTKAYA
GÜNAY ÇALIŞAL
FAHRETTİN TELLİOĞLU
ADEM KARAPINAR
İHSAN BOZKURT
NECMİYE ŞAFAK ÖZDOĞAN
ADEM AYDIN
BÜNYAMİN EROL
İBRAHİM ÇETİN
MEHMET FİKRİ KARADAĞ
ENVER AZİZMAN
ERDİNÇ SEZER
NECİP RUŞEN OKAN
FAİK HİKMET SEYİT
BİLAL SARIYAR
İLHAN POYRAZ
ERDAL KARTAL
MUHARREM AYRANCI
ZEYNEP SELİN HAMAMCI
HALUK HÜSNÜ ONGAR
CEMAL DEMİRBİLEK
CEM CANKAYA
AHMET YILDIZ
CEM SERDAR TUNABOYLU
Balıkesir:
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 OSMAN KONAK
2 ŞEREF ÇÖMLEKÇİ
3 MUSTAFA TARHANLI
4 SEÇİL AVCU
5 HAYRİ ABATAY
6 BURHAN BOZ
7 KARAALİ BAYDOĞAN
8 MEHMET ŞEVİK
SAADET PARTİSİ
1 METE GÜNDOĞAN
2 HALİL İBRAHİM SAĞAY
3 ZEKERİYYA OKTAY
4 SEFER İDRİSOĞLU
5 BASRİ DURNA
6 ALİ ATAÇ
7 AHMET TEVFİK ŞENOL
8 TANJU AKÇE
İŞÇİ PARTİSİ
1 KARTAL CEMİL DEMİR
2 YILDIZ AKDEMİR
3 AHMET COŞKUN
4 LEVENT SABRİ OVACIK
5 ALİ DEDELER
6 EMRULLAH ÖNDER
7 METİN OLCAY
8 MEHMET ARPAKU
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 HÜSEYİN PAZARCI
2 ERGÜN AYDOĞAN
3 ALİ KEMAL DEVECİLER
4 LATİF COŞKUN
5 GÖKAY BACAN
6 ORHAN ÖZDEN
7 HALUK AHMET GÜMÜŞ
8 HÜSEYİN AKYÜZ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 İSA CAN
2 AYŞE ÖZDEN
3 CEMAL İNAN
4 HASAN ŞALMANLI
5 EROL IŞIK
6 SEDAT MANTAR
7 NİMET GÜCİ
8 MÜNİRE YILÖNÜ
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 RAMAZAN ÇELİKER
2 GÜLERMAN TÜTÜNOĞLU
3 SADIK YALÇIN GÜR
4 ALİ SÜRÜCÜ
5 HASAN KULAKSIZ
6 HÜLYA KARAYILAN
7 NİHAT SELÇUK
8 HASAN ZEKİ BULUNMAZ
GENÇ PARTİ
1 MELEK DINGAZ
2 FARUK ULUSOY
3 ALAETTİN KARADUMAN
4 YEKTA YÜCEL
5 SİBEL AYAN
6 BÜLENT ÇELİK
7 SELAETTİN DÖNMEZ
8 AJDA NAYMAN
DEMOKRAT PARTİ
1 HAYDAR ALTINTAŞ
2 FAHRETTİN TAN
3 SÜLEYMAN KOCABIYIK
4 FAHRETTİN DOLAR
5 HAYATİ KÖSE
6 MEHMET YARMA
7 YUSUF AYMANKUY
8 MUSTAFA ÇOBAN
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 İSMAİL ULU
2 FERAH ÖZCAN
3 GÜRAY ERDEM
4 ALİ TİMUR KAVAKLIOĞLU
5 LEVENT İLHAN
6 NERMİN TAŞ
7 İSMAİL ARSLAN
8 FATMA ESRA TULGA
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 AHMET DURAN BULUT
2 RUŞEN AŞKIN AKÇAY
3 TUNCAY GÖRGÜN
4 RAFET ÇETİNEL
5 MUSTAFA ZEYBEK
6 MEHMET EMİN BAYAR
7 ADNAN TUKSAL
8 MEHMET HASAR
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 AHMET EDİP UĞUR
2 MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN
3 AYŞE AKBAŞ
4 İSMAİL ÖZGÜN
5 ALİ OSMAN SALİ
6 ZEKAİ KAFAOĞLU
7 ÖZKAN KOSTAK
8 ÖMER ERTUĞRUL BİLGİN
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 SELAMİ KIYMAÇ
2 RECEP RENAN BİLEK
3 BELGİN ŞAHAN
4 SEMİH AKYAZI
5 MUTEBER GÜLDER
6 HÜSEYİN AY
7 SİNAN DALKILIÇ
8 EMİN KARABULUT
BAĞIMSIZ
HÜSEYİN ÇAKIN
MEHMET VAROL
ŞEFİK TUNA
REFİK KIRLI
HÜSEYİN ANARAL
FAHRİ ŞAHİN
İSMET ŞAHİN
NADİR KARAAĞAÇ
AHMET TURAN GÜNEŞ
MEHMET ALİ ÖZCAN
Bolu:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 BÜLENT BORA BALTACI
2 ZEYNEP HAZİNE
3 HÜSEYİN TAŞTAN
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 MEHMET ALİ KABATAŞ
2 SUAT HAYRİ SAPMAZ
3 TURGUT PINAR
SAADET PARTİSİ
1 ABDULLAH UZUN
2 ABDULLAH ABAT
3 YETER YILDIZ CEBECİOĞLU
İŞÇİ PARTİSİ
1 NİMET KARABACAKOĞLU
2 EKREM SEZER
3 SAVAŞ TASLAMACIOĞLU
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 YÜKSEL CEYLAN
2 MEHMET KARAKAŞOĞLU
3 SABRİ ERHENDEKCİ
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 YILDIRAY İNAN
2 NALAN ARAT
3 NEZİH DAĞDEMİR
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 MEHMET CANTÜRK
2 HÜLYA YILMAZ
3 RAMADAN ÇETİN KARAKOÇ
GENÇ PARTİ
1 NALAN SEVGİ İNCEOĞLU
2 SAVAŞ YÜCEL
3 ŞAYESTE AYDEMİR
DEMOKRAT PARTİ
1 OKTAY TÜRESİN
2 FAHRETTİN YILMAZ
3 İRFAN BAYAR
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 SALİH EROL TANINMIŞ
2 ABDULLAH GÖKALP TEVRÜZ
3 BİROL EKŞİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 MANSUR ŞEN
2 EYÜP AHİ
3 RAHMİ ARSLAN
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 METİN YILMAZ
2 YÜKSEL COŞKUNYÜREK
3 FATİH METİN
EMEK PARTİSİ
1 SEDAT BAYRAM
2 LÜTFİYE ÖZKAN
3 HÜSEYİN SAKMAK
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1 ERKİN TUFAN ÖZALP
2 AYŞEN ÖZTÜRK
3 MEHMET YAŞAR
BAĞIMSIZ
YUSUF YAMAN
Bilecik:
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ
1 BELKIS GEÇER
2 AYVAZ YALLI
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
1 SEFER KELEŞ
2 NECCAR KATIRANCI
SAADET PARTİSİ
1 ORHAN ŞİŞMAN
2 AVNİ KACIR
İŞÇİ PARTİSİ
1 NİYAZİ GÜNER
2 İBRAHİM IRMAK
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1 YAŞAR TÜZÜN
2 NURCAN ÖZÇAKIR
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ
1 ÖZNUR ÖKSÜZ
2 AHMET GÜNEY
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ
1 LEMAN NİLGÜN AKLAR
2 MEVLÜT ÇOBAN
GENÇ PARTİ
1 HALİL CEYLAN
2 HAKAN DOĞAN
DEMOKRAT PARTİ
1 BAHRİ SERHAT ATALAY
2 MUHİTTİN ERKAN BELER
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1 MUSTAFA NİHAT GONCA
2 ÜMİT YILDIRIM
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1 ERDİL BALAN
2 RAMAZAN ERKİN ÜNLÜ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1 FAHRETTİN POYRAZ
2 SELMA GÖZLEV
EMEK PARTİSİ
1 RİZA DURNA
2 TAYLAN KOCAMAN
TÜRKİYE KOMÜNİST
1 ERDAL ULVİ İÇİL