SON DAKİKA

BAHÇELİ'DEN TWİTTER'DA ERKEN YENİ YIL MESAJI!

04 Aralık 2011 Pazar, 09:57:56

Devlet Bahçeli, yeni yıl mesajı verdi

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Bahçeli'den Twitter'da erken yeni yıl mesajı!

ESRA YAZDIÇ / GAZETE HABERTÜRK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter’da takipçilerine yeni yıl mesajı verdi. “Değerli takipçilerim, 2011 yılının bitmesine çok az bir zaman kaldı” diyen Bahçeli “Yıllar kurumuş yaprak gibi düştükçe, taze umutların hayali ve beklentisiyle teselli buluyor, geleceğe gönül gözümüzün ışıklarıyla bakıyoruz. Ümit ederimki, hepiniz baktığınız her yerde kendiniz ve aileniz için güzelliklerin kollarını açarak size koştuğunu görürsünüz” ifadeleriyle seslendi.

‘GÖLGE DÜŞMESİN’
Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli vatandaşlara da seslenen Bahçeli, şunları söyledi: “Toplam nüfusun yüzde 12’sini geçen engelli kardeşlerimin bu özel gününü kutluyor, kendilerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Gönülde, kalpte, irfanda, inançta ve millet sevgisinde bir engel olmadıktan sonra, fiziksel ve zihinsel her engelin aşılacağını düşünüyorum. Yeterki aramıza engel koymayalım, yeterki birliğimize, kardeşliğimize ve muhabbetimize gölge düşürmeyelim.”

Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını elde edişinin 77. yıldönümü olan 5 Aralık tarihine de değinen Bahçeli şunları yazdı: “Bu günlerde şiddet, dışlanma ve ayrımcılığın hazin örneklerine maruz kalan kadınlarımızın, sayısının her gün arttığını üzülerek görü yo ruz.”

ANAHTAR KELİMELER
BIST 100 ENDEKSİ
EN ÇOK KAZANANLAR
KUYAS 7.05 +10.85%
PKENT 57.00 +10.04%
PRKME 3.43 +6.85%
EN ÇOK KAYBEDENLER
AVIVA 3.80 +-18.10%
MEPET 3.29 +-12.03%
AVGYO 1.07 +-9.32%