Geçtiğimiz aylarda işadamı Serkan Uçar ile dünya evine giren ünlü sunucu Ece Erken, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Ünlü sunucu hakkında merak edilen sorulara canlı yayında açıklık getirdi.

Ece Erken'in açıklamalarından satır başları şöyle;
 
"ARALIK'TA BALAYINA GİDECEĞİZ"
 
Biz sevgili olduk ve evlenmeye karar verdik. Şu an ilişkimizin beşinci ayındayız. Zaten ikinci ayımızda da evlendik. Biz tanıştığımızdan beri Serkan "1 yıl içinde bu evlilik olacak" diyordu. Evlilik teklif almadım ama çevremizdeki herkes bizi evlenmemiz için gaza getiriyordu. Kimse bilmesin istedik, nüfus müdürlüğünde evlenelim dedik. Nüfus müdürlüğünde evlendik. Balayı içinse Aralık ayında Phuket'e gideceğiz.
 
"AİLE ARASINDA BİR DÜĞÜN YA DA DAVET YAPACAĞIZ"
 
Benim ikinci evliliğim Serkan'ın ise ilk evliliği. Düğün işleri benden geçti ama Serkan'ın ilk evliliği olduğu için önemli. Bu yüzden nikah memuruyla yeniden evlenmeyi düşünüyoruz. Aile arasında bir düğün ya da davet yapacağız.
 
"ANNEM EVLENDİĞİMİ INSTAGRAM'DAN ÖĞRENDİ"
 
Biz Çeşme'de annemle aynı evdeyken annemin evleneceğimizden haberi yoktu. Annem evlendiğimi Instagram'dan öğrendi. Öğrenince de yüzümüze bakmadı.

 "ÇOCUK İSTİYORUM"
 
Çocuk istiyorum. Sevenlerim de çok istiyorlar. Erkek olacak hissediyorum ama kız olsun istiyorum.
 
SERKAN UÇAR: EŞİMİN EN SEVDİĞİM YEMEĞİ HAZIR ÇORBA
 
Programa telefonla bağlanarak eşine canlı yayında sürpriz yapan Serkan Uçar ise, "Her şey çok iyi gidiyor Allah'a şükürler olsun. Her şey çok hızlı gelişti kendimizi evlenirken bulduk." dedi. Uçar, eşinin en iyi yaptığı yemeğin sorulması üzerineyse şaşırtıcı bir cevap verdi ve "Ece'nin en sevdiğim yemeği hazır çorba!" dedi.

  • Ece Erken
  • Ece Erken evlendi
  • serkan uçar
  • evlilik
  • düğün
  • instagram
  • sosyal medya

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000