. Şimdi sıra sanatçılarımızda... HT MAGAZİN tüm sanatçılarımızı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Van'a gidip depremzedelerin acısını paylaşmaya çağırıyor.

Türkiye tek yürek oldu Van'a akıyor! Geçen hafta pazar günü 7.2 büyüklüğündeki depremle sarsılan kente yurdun dört bir yanından yardım yağıyor. Depremzedelerin yaralarını sarmak için seferber olan işçisi, patronu, ev hanımı, öğrencisi, emeklisi; içme suyundan bebek mamasına, kıyafetten elektirikli sobaya, battaniyeden çadıran her türlü ihtiyaç malzemesini bölgeye gönderiyor. Deprem felaketiyle sarsılan insanların morale de ihtiyacı var ve bunun için şimdi sıra sanatçılarımızda.

HOLLYWOOD YILDIZLARI GİBİ
Altı yıl önce Amerika'nın New Orleans şehrini yerle bir eden Katrina Kasırgası sonrası Beyonce'den Leonardo DiCaprio'ya, George Clooney'den Eva Longoria'ya kadar birçok ünlü yıldız felaketzedeler için seferber olmuştu. Hatta John Travolta kendi kullandığı uçağıyla bölgeye yardım malzemesi taşımıştı. HT MAGAZİN de bizim sanatçılarımızı 29 Ekim'de Van'a gidip depremzedelere moral desteği vermeye çağırıyor.

MAGAZİN SERVİSİ


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(99)
Kalan karakter : 2000