ÖZEL RÖPORTAJLAR

29 MART 2017
ÖZEL RÖPORTAJLAR

Ebru Akel: Çalışmak benim vitaminim

05 Şubat 2017 Pazar, 07:19:22

Ebru Akel, dün ilk bölümüyle SHOW TV ekranında izleyiciyle buluşan yeni programı ‘Kendine İyi Bak’ için “Hayatın içinde merak ettiğimiz her şeyi benim dilimde anlatacağım, farklı konukları ağırlayacağım çok tatlı, butik bir program” diyor ve ekliyor: “Çalışmak benim vitaminim.”

 • 1
  1 | 27

  Ebru Akel’le tanışıklığımız yaklaşık 15 yıl öncesine dayanıyor. Geçen her yılda, hayatımızdaki her gelişmede beraberdik. Güzel yaşanmışlıklara yepyeni hikâyeler ekledik. Röportaj yapmak için her bir araya geldiğimizde “Konuşulacak ne kaldı?” cümlesini asla kurmadık. Çünkü Ebru Akel hep kendini yeniledi, geliştirdi ve birçok konuda öncülük yaptı. 

 • 2
  2 | 27

  Sunduğu programlara olan hâkimiyetiyle ‘Türkiye’nin En İyi Kadın Canlı Yayın Sunucusu’ unvanınıysa sonuna kadar hak etti. Akel’le Etiler Daily News’te buluştuk. SHOW TV’de dün yayına giren ‘Kendine İyi Bak’ adlı programını, yaşamını, hayallerini ve geleceği konuştuk. Fotoğraflarımızı Hakan Öcal çekti.

 • 3
  3 | 27

  - Dün ‘Kendine İyi Bak’ programıyla ekrana geri döndün. Artık cumartesi ve pazar sabahları saat 08.30’da SHOW TV’de olacaksın. Hoşgeldin. 

  Hoşbulduk, güne nasıl başlarsan öyle gider. Hafta sonu alternatif bir program yapmak istiyordum, gelen bu teklif de bana özgür bir alan verdi. Kendimi iyi hissettim. Kanalım da SHOW TV olunca güvenli bir şekilde yola çıktım. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300