RÖPORTAJLAR

30 MART 2017
RÖPORTAJLAR

Hande Subaşı: "Yükseklerde gözüm yok"

22 Ekim 2016 Cumartesi, 09:10:45

Hande Subaşı’nın yeni filmi ‘Defne’nin Bir Mevsimi’ dün vizyona girdi. Kariyerinin güzel ilerlediğini söyleyen ünlü oyuncu, “Baktığımda şükrediyorum çünkü yaşadıklarım eskiden hayalimdi. Güzel işler yaptım” diyor ve ekliyor: “Yükseklerde gözüm yok”

 • 1
  1 | 15

  BU dönem 2 sinema filmi ve Hakan Yılmaz’la birlikte rol aldığı ‘Yetersiz Bakiye’ adlı tiyatro oyunuyla sevenlerinin karşısına çıkacak olan Hande Subaşı’yla The Elysium İstanbul Otel’de bir araya geldik.

  Yeni filmi ‘Defne’nin Bir Mevsimi’nde Defne karakterini canlandıran Subaşı, Antakya’da yapılan çekimlerin kendisi için ilginç bir tecrübe olduğunu belirtiyor. Tiyatro oyunu ‘Yetersiz Bakiye’ devam ederken, güzel oyuncu yakında bir single çıkaracağının da müjdesini veriyor.

   

 • 2
  2 | 15

  ‘DÖNEM İŞLERİNİ ÇOK SEVİYORUM’

  - Sizi bu projede etkileyen ne oldu? Çoğunlukla dram oynadım ama sanat filminde oynamak benim için biraz daha farklı oldu. Dönem işlerini çok seviyorum.

  Mehmet Öztürk’ün bu anlamda ilk işi olması, sinema tutkusu, kendi doğduğu yerlerde ve bildiği yılları anlatıyor olması beni heyecanlandırdı. Enteresan bir senaryo. 80’ler Türkiye’si ve Antakya çok fazla kültüre ev sahipliği yaptığı için ülkedeki karışıklığı orada daha net görebiliyorsunuz.

 • 3
  3 | 15

  - Film yaşanmış hikâyeleri mi anlatıyor?

  Gerçek bir hikâyeden alıntı değil. Hem bölgede hem de ülkede o dönem birçok insanın yaşadığı şeyler. O dönemde Antakya’nın etnik yapısını, aile yaşantılarını göreceğiz. Film politik drama. Bilen de bilmeyen de o dönemi yaşayacak. Aşk ve dram var. O dönemi farklı bir gözden görecekler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300