Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman başlıyor?

Kanal D'de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacağı belli oldu. Sezon finali ile şok etkisi yaratan dizinin yeni bölümünde olaylar nasıl gelişecek? İşte Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı...

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Poyraz Karayel Sonra Oku

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı dizi Poyraz Karayel 63. bölümüyle yeni sezona başlıyor. Beklenmedik olaylarla akılları sona eren bir sezon finaliyle akılları karıştıran Poyraz Karayel'in merakla beklenen yeni sezona başlangıç tarihi belli oldu. Peki Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Poyraz Karayel yeni sezon 3. fragmanı...

POYRAZ KARAYEL YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sezon finali ile şok etkisi yaratan Poyraz Karayel'in yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı. Sezon finalinde Poyraz'ın ölüm haberi herkesi şarşırtmıştı. Yeni fragmanda Meltem, ağabeyi Poyraz'a bunu yapanları araştırırken Poyraz'ın yaşadığını öğreniyor. Peki yeni sezonda Poyraz yaşıyor mu? Merak edilen soruların yanıt bulacağı Poyraz Karayel Ekim'de izleyicisiyle buluşacak.

POYRAZ KARAYEL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.

Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Ayşegül ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Çok korkutucu ve kanlı bir gece onları beklemektedir...

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

SOSYAL MEDYADA HTMAGAZİN

FACEBOOK
TWITTER