Başrollerini Furkan Palalı ve Demet Özdemir üstlendiği romantik komedi konulu No: 309 dizisi 21. bölümüyle bu akşam seyircisinin karşısına çıkacak. Yeni bölümde Haluk’un Onur ve Lale’nin ilişkisini sorgulaması yeni kararlar alınmasına sebep olur. İşte No: 309 21. bölüm fragmanı ve bölüm özeti..

NO: 309 21. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Haluk’un Onur ve Lale’nin ilişkisini sorgulaması yeni kararlar alınmasına sebep olur. Evlendiklerinde ayrı eve çıkacaklardır. Bu karar Yıldız dışında tüm aileyi mutlu eder. Yıldız buna engel olmak için planlar içine girerken Onur ve Lale yeni ev heyecanını yaşarlar. Bu arada doktor Onur, Onur’la konuşmak için şirkete gelir..

OYUNCU KADROSU: Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Nurşim Demir, Gökçe Özyol, Cihan Ercan, Özlem Tokaslan, Suat Sungur, Beyti Engin, Sevinç Erbulak, Fatma Toptaş, İrem Helvacıoğlu, Pelin Uluksar, Murat Tavlı, Ceren Taşçı, Fatih Ayhan, Eda Özel, Ömrüm Nur Çamçakallı

NO: 309 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kendi ilişkisinde mutluluğu yakalayan Onur, Kurtuluş ve Samet’in de yardımına koşar, ve Lale ile birlikte Nergis ve Nilüfer’in de olacağı bir yemek organizasyonu düzenler. Bu organizasyonda onları sürprizler beklemektedir. Songül de geçmişe bir sünger çekip, hayatını değiştirmeye karar verir. Kızlar bu değişime başta şaşırsalar da destek olurlar. Bu arada Onur’un dayısı Haluk, nikah için Amerika’dan gelir..

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000