Başrollerini Özge Özberk, Kutsi ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun paylaştığı Kalbimdeki Deniz, 34. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde babasıyla aylardan sonra hasret gideren Ece, ona annesinin Mirat'la evlenmeyi düşündüğünü söylüyor. İşte Kalbimdeki Deniz 34. son bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

KALBİMDEKİ DENİZ 34. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Takipçileriyle 34. randevusuna çıkacak olan Kalbimdeki Deniz'in 34. bölümünde olaylar şöyle gelişecek: Deniz'in kızına Mirat'la aşık olduklarını ve evlenmeyi düşündüklerini söylemesiyle, evdeki dengeler alt üst olur. Ece bu ilişkiye engel olabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Şebnem, Alihan'ı durdurabilmek için çaresizce bir çılgınlık yapsa da; Alihan Kıbrıs'ı terk ederek İstanbul'a döner. Babasıyla aylardan sonra hasret gideren Ece, ona annesinin Mirat'la evlenmeyi düşündüğünü söyler. Nejat'ı kaybetmek istemeyen Hülya, ona bir oyun oynayarak Emine'yle aralarını bozmayı dener. Alihan'ın sorduğu hesaptan sıyrılmayı beceren Hülya, dünyasını başına yıkacak bir şok yaşar.

Civan'ı takip eden Şirzat, onun Diyar'la buluştuğunu görür ve silahını ateşler. Volkan'ın dolduruşu Ece'yle gelecek planları yapan Mustafa'yı sarsarken, mezuniyet töreninde karşılaştığı şeyle şok olur. Turgut'la nikah tazelemeyi kabul eden Fikriye, hatırlamaya başladığı şeylerle sarsılır. Ece'nin kardeşini bile kullanarak uyguladığı yoğun baskıya rağmen Mirat'la Deniz aşklarına ve gelecek hayallerine sarılırlar. Mirat'ın evlenme teklifini kabul eden Deniz'i finalde asla düşünemeyeceği şok bir sürpriz beklemektedir.

KALBİMDEKİ DENİZ BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Mirat, Raşhel dahil hiçbir şeyin Deniz'le ilişkilerini etkilemesine izin vermezken, babasının yaşadığını öğrenen ve iletişim kuran Ece kıyameti kopararak Deniz'in canını burnundan getirmeye başlar. Deniz bunlara sebep olan Hülya'yla hesaplaşır ve arkadaşlığını bitirir.

Alihan yalanlarını peş peşe ortaya çıkardığı Şebnem'e ağır bir darbe indirirken, Nejat tarafından terk edilen Hülya, Emine'den öfkesini çıkarır. Turgut, Fikriye'yi geri kazanabilmek için büyük bir sürpriz yapar.

Mirat, Artun'la ilgili gerçekleri öğrenip onunla yüzleşirken, Artun yenilmiş olarak hayatlarından çıkar. Şirzat, Civan'ın bir şeyler karıştırdığından şüphelenir.

Hülya saldırıya uğrarken; Hülya'nın dolduruşuyla annesi ve Mirat'ı göz hapsine alan Ece, Cemile'nin istemeden neden olduğu bir kriz sonucu, ilişkilerini anlayarak deliye döner.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000