SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Gösterisi çalıntı mı?

26 Mart 2013 Salı, 13:51:53Güncelleme: 15:14:06

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin birincisi Atalay Demirci'ye şok!

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Atalay Demirci Sonra Oku

Yetenek Sizsiniz’de ekran başındaki milyonları gülmekten kırıp geçiren Atalay Demirci’nin stand-up gösterisi çalıntı çıktı.

Rotahaber’in haberine göre, Atalay Demirci’nin vücut diliyle ilgili yaptığı espiriler Ahmet Şerif İzgören’in 2003 yılında yayınladığı video ile birebir örtüşüyor.

İşte Atalay Demirci ile Ahmet Şerif İzgören’in karşılaştırmalı görüntüleri:Hemen hemen tüm Türkiye’nin izlediği ve tanıdığı Atalay Demirci’nin stand-up gösterilerinde anlattıkları ile beden dili uzmanı Ahmet Şerif’in ilginç bir bağlantısı var.

Beden dili tüm dünyada aynıdır ama farklı yorumlanır Atalay Demirci’nin bu konu üzerinden yola çıkarak anlattığı özellikle İtalyanca ile Türkçe arasındaki beden dili farkının birebir Ahmet Şerif İzgören’in anlattıklarıyla aynı olması dikkat çekti.

Atalay Demirci final gösterisindeki performası ile Ahmet Şerif İzgören’i taklit mi etti yoksa esinlendi mi bilinmez ama iki video arasındaki öylesine benzerlikler var ki videoyu izleyenler kendisini Atalay Demirci’nin gösterisi çalıntıymış demekten alamıyor…

BU HABERİN 40 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR