ÖNE ÇIKANLAR

İtalya ligi takımlarından Inter'in taraftar grubu Curva Nord, yeni çıkardığı kitabında yazdıkları nedeniyle yıldız oyuncuları ve takımlarının kaptanı Mauro Icardi için bir bildiri yayınladı. Bildiride oyuncunun kaptanlığı bırakıp, takımdan ayrılması istendi.

Curva Nord yaptığı bildiride, ''Kitapta anlatılan her şey yalan ve sahte şeyler. Icardi tam bir aptal. Bu karakterdeki bir isim, Inter kaptanlığını hak etmiyor.'' dedi. Bununla da yetinmeyen Curva Nord, Cagliari maçında da Icardi için maç önünde bir pankart hazırladı ve o pankartta ''Ne adamsın, Ne de kaptansın. Sen hiç bir b*k değilsin'' diyerek yıldız oyuncularına tepkisini bu şekilde dile getirdi.

BİR GÜNDE İŞLERİNİ BİTİRİRİM
Yazdığı kitapta, bir maç sonunda kendisine büyük tepki gösteren taraftar grubu için, ''Arjantin'den getireceğim kiralık katiller ile işlerini bir günde bitirebilirim'' sözleri taraftarları tarafından büyük tepki çekti. Bu tepkilere Instagram hesabından yaptığı açıklama ile cevap veren Icardi, ''Bu yaşanan olaylar için çok üzgünüm. Olaylar sonrasında yaşananları anlatmak istemiştim. Şu an tam bir kaos ortamındayız. Kesinlikle taraftarları hedef almak istemedim. Inter kaptanlığı benim için çok büyük bir hayaldi. Sizler için sahada savaşıyorum. Gollerimi de sizler için atıyorum. Bana tepki gösterseniz bile hem sizleri hem de Inter'i çok seviyorum. Sizler için söyleyeceğim tek şey, bizlerin arkasında durun ve desteklemeye devam edin. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.'' dedi.

JAVIER ZANETTI: ''KAPTANLIĞINI ALABİLİRİZ''
Yaşanan bu olaylar ile ilgili bir açıklamada Inter başkan yardımcısı Javier Zanetti'den geldi. Zanetti, ''Bu konuyla ilgili bir karar almak zorundayız. Taraftarların ne düşündüğü bizim için çok önemli. Kulüp olarak onlara saygı duymak zorundayız. Her şeye rağmen Icardi'ye bu yapılanları kabul etmiyor ve onaylamıyoruz. Ne olacağını bekleyip göreceğiz. Kaptanlıkla ilgili kendisiyle konuşacağız''. dedi.

(Goal)

  • Mauro Icardi

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000