ÖNE ÇIKANLAR

Karşılaşmayı değerlendiren Riekerink, "Bir agresiflik sıkıntısı vardı. Takımımız agresif değildi. maç başlamadan Ahmet Çalık'ın bir sakatlığı oldu, maçın başında Sneijder'in sakatlığı oldu. Başakşehir daha agresifti" dedi.

"EMRE BELÖZOĞLU'NUN HAREKETİ SPORTMENLİK DIŞI"
Tartışmalı pozisyonlarla ilgili konuşan Riekerink "Yediğimiz ilk gol ofsayttı. İkinci gol şanssız bir gol. Önümüzde sportmenlik dışı bir pozisyon vardı. Josue'nin pozisyonu. kabul edilemez, sportmenlik dışı bir davranıştı" diye konuştu.

"CENK GÖNEN İLE ALAKALI BİR DURUM DEĞİLDİ"
Cenk Gönen'in performansı hakkında açıklama yapan Riekerink, "Kaleci ile alakalalı bir durum değildi bu maç. Yeterince iyi oynamadık. Muslera kırık parmakla inanılmaz mücadele etti. Maçtan önce yapılan iğneler, çektiği acı, bunları kimse bilmiyor. Dinlendirmek zorundaydık, ona yaptıkları için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

"PROTESTOLARI DUYMADIM, LİGE BAKILIRSA KÖTÜ DEĞİLİZ"
"Riekerink istifa" tezahüratlarıyla ilgili sorulan soru üzerine konuşan Hollandalı teknik adam "Protestoları duymadım. Lige bakılırsa kötü durumda değiliz, Kupayı da istiyorduk ama başaramadık, kupanın dışında kaldık. Şimdi lige odaklanacağız." dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000