ÖNE ÇIKANLAR
Bursaspor'da hafta başında Başkan Ali Karasu ile Osman Çelik arasında başlayan kriz, bugün Teknik Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Ekrem Senal’in görevinden istifa etmesiyle devam etti.

Senal, kulübe yazılı olarak sunduğu istifasında “Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu görevimden gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum” ifadesini kullandı. Bu arada Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu ile 2. Başkan Osman Çelik’in saat 11.45’de Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’ne gelerek ikisi başbaşa bir toplantı yaptıkları öğrenildi.

Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Kani Kudu da basın mensuplarına bir açıklama yaparak, Başkan Ali Karasu ile 2. Başkan Osman Çelik’in birlikte yaptıkları toplantının ardından öğleden sonra Başkan Ali Karasu’nun katılmayacağı bir yönetim kurulu toplantısı yapacaklarını ve daha sonra bir basın açıklaması yapacaklarını ifade etti. Kudu, bugün bir yerel basında çıkan, “Başkan Ali Karasu Yönetim Kurulu Üyesi Zekeriya Ünaldı’ya telefonda küfür etti. Ünaldı’nın da bunun üzerine yönetim kurulundan iki arkadaşı Miraç Şimşek ve Kani Kudu ile birlikte şikayetçi olmak için Emniyet Müdürlüğü’ne gittiler” haberiyle ilgili ise şunları söyledi:

“Ben dün gece kendi iş yerimde çalışan personelim için Emniyet Müdürlüğü’ne gittim. Böyle bir olayla alakası yok. Bunu Zekeriya Ünaldı’ya sorun” diye konuştu.

DHA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000