ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yaşayan 19 yaşındaki bir genç kız jandarmaya başvurarak kendisini kaçırıp, tecavüz eden kişi tarafından zorla resmi nikah kıyıldığını belirterek şikayetçi oldu. Jandarma, genç kıza tecavüz eden kişi ile birlikte 3 işiyi gözaltına aldı.

Sadi NERGİZDAL / ANTALYA - Alanya (AHT)

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yaşayan 19 yaşındaki bir genç kız jandarmaya başvurarak kendisini kaçırıp, tecavüz eden kişi tarafından zorla resmi nikah kıyıldığını belirterek şikayetçi oldu. Genç kızın şikayetini dikkate alan jandarma, Yusuf T. (31) ile birlikte Hasan Hüseyin K. (36) ve Ali Rıza U.'yu (32) gözaltına aldı.

Alanya'nın İncekum Beldesi'nde yaşayan 19 yaşındaki A. D. akşam saatlerinde jandarmaya giderek Yusuf T.'nin, 2 arkadaşının da yardımıyla kendisini zorla kaçırarak tecavüz ettiğini, daha sonra da tehditle belediyeye götürerek resmi nikah kıydırıldığını iddia etti. Genç kızın şikayetini değerlendiren jandarma ekipleri harekete geçerek, birkaç saat içerisinde Yusuf T. ile birlikte ona yardımcı olduğu iddia edilen Hasan Hüseyin K. ve Ali Rıza U.'yu yakaladı. Zanlılar, gözaltına alınırken jandarma ekipleri iddialarla ilgili soruşturma başlattı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000