ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
İstanbul’da nişanlısıyla kavga eden 25 yaşındaki Yelda A. dertleşmek için evine gittiği arkadaşı Müslim K.’nin tecavüzüne uğradı. Olayın ardından Yelda A. şikâyetçi olurken, polis kaçan Müslim K.’yi arıyor.

AHT / ÖZEL HABER

SON yıllarda görülen ‘en ilginç’ tecavüz olayı, geçtiğimiz pazar günü İstanbul’da yaşandı. Nişanlısı Addülmuhit K. ile kavga eden 25 yaşındaki Yelda A. dertleşmek için yakın arkadaşı ve eski komşusu olan Müslim K.’nin evine gitti. Ancak Yelda
A., yaşlı gözlerle ‘teselli bulmak’ için ziyaret ettiği MüslimK.’nin tecavüzüne uğradı. Olayın şokunu atlatamayan Yelda A., hemen soluğu karakolda aldı ve arkadaşının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. İfadesinde Müslim K.’nin ağzını bezle kapattıktan sonra tecavüz ettiğini ve olaydan sonra evden kaçtığını anlattığı öğrenilen Yelda A. “Nişanlımla kavga edip evden çıktım. Biraz dolaştıktan sonra eski komşum olan arkadaşım MüslimK.’nin evine gittim. Biraz sohbet ettikten sonra bana ‘Seninle birlikte olmak istiyorum’ dedi. Teklifini kabul etmeyince bana tecavüz etti” dedi.

‘TECAVÜZ EDİLMİŞ’


Adli Tıp Kurumu’nda kontrolden geçirilen Yelda A.’nın tecavüze uğradığı tespit edilirken, kıyafetlerinden de zanlıya ait spermörnekleri alındı. Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, kaçanMüslim K. her yerde aranıyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000