ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Eray EROLLU / AHT

Sultangazi'de bir çocuk annesi Nilüfer Aygüler'i bıçaklayarak öldüren Gökhan U. olaydan birkaç saat sonra yakalandı. Cinayetin ardından komşuların ifadesini alan polis, üst katta oturan Gökhan U.'nun çelişkili ifadesiyle karşılaştı. Çapraz sorguya alınan zanlı, cinayeti itiraf etti. Nilüfer Aygüler'in boşanmasından sonra ondan hoşlanmaya başladığını söyleyen tekstilci genç, "Evde kimsenin bulunmadığını biliyordum. Zili çaldım. Kapıyı açtı. İçeriye girdim. Ona aşık olduğumu söyledim. Bana yüz vermedi ve beni istemediğini söyledi. Ben de başkasına yar olmaması için onu öldürdüm" dedi. Zanlı adliyeye sevkedildi.

5 yıl önce evlendiği eşinden 1.5 yıl önce boşanan 1 çocuk annesi 25 yaşındaki Nilüfer Aygüler, Sultangazi Orhangazi Caddesi Sultankent Sitesi 12'nci Blok 5 numarada ailesiyle birlikte yaşamaya başladı. İki hafta önce çalıştığı özel güvenlik firmasından ayrılan Nilüfer Aygüler, önceki sabah herkesin işe gitmesiyle evde yalnız kaldı. Ablasının telefonlara bakmaması üzerine soluğu evde alan Ercan Aygüler, holde ablasını kanlar içinde buldu.

Boğazı kesilen ve vücudunun 4 yerinde bıçak darbesi bulunan Nilüfer Aygüler'in katilini yakalamak için cinayet masası dedektifleri harekete geçti. Kapının zorlanmamasından yola çıkan dedektifler, öncelikle komşularını sorguladı. Aynı apartmanın 2 üst katında oturan ve tekstil işiyle uğraşan 25 yaşındaki Gökhan U.'nun da ifadesi alındı. Çelişkili ifadeler veren Gökhan U., bir süre sonra cinayeti işlediğini itiraf etti.
Nilüfer Aygüler'in boşanmasından sonra ondan hoşlanmaya başladığını söyleyen genç tekstilci "Evde kimsenin bulunmadığını biliyordum. Zili çaldım. Kapıyı açtı. İçeriye girdim. Ona aşık olduğumu söyledim. Bana yüz vermedi ve beni istemediğini söyledi. Ben de başkasına yar olmaması için onu öldürdüm" şeklinde konuştu.

  • sultangazi
  • cinayet

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000