ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
10 Mayıs 2017 Çarşamba, 09:34:33 Güncelleme:09:34:50

Ben bu filmi daha önce de izlemiştim

 

ARDA Turan sessiz kalırken, Aslıhan Doğan’ın ilişkisiyle ilgili sürekli açıklama yapmak zorunda kalması size de tuhaf gelmiyor mu? Bu filmi daha önceden hatırlıyorum. Başrolde yine Arda Turan vardı. Arda Turan klasik bir Türk erkeği ve bayılıyor kaçak oynamaya. Ne yazık ki hayatındaki kadınlar da hep bir açıklama yapmak zorunda kalıyor. Aslıhan da aynı durumda. Çok da şeker, çok da tatlı, çok da lokum. Ve belli ki ilişkiyi toparlamaya, yüklenmeye, sırtlanmaya, taşımaya çalışıyor birçok Türk kadını gibi. Bizim görmediğimiz durumları anlatmaya, ifade etmeye çalışıyor.

Son açıklamasında “Bir ay sonra göreceksiniz” diyor. İkna etmeye çalışıyor bizi ve belli ki birçok kişiyi Arda’yla yeniden birlikte olduklarına. İşte biz de Arda’yla hep bu noktada tartışıyoruz, bozuşuyoruz. Sanırım bu yazıdan sonra yine bozuşacağız. Çünkü ben böyle yazılar yazınca gönül koyuyor. “Bildiğin gibi değil, yanlış biliyorsun” diyor.

Aslında ben gördüğümü anlamaya çalışıyorum. Hemcinslerimin yanında olmaya çalışıyorum. Yani gördüğüm fotoğrafı yorumluyorum. Tabii ki dört duvar arasında yaşananları bilemem. Ama şu anda görünen fotoğraf Aslıhan ilişkinin olduğunu anlatmaya çalışıyor, Arda oralı değil. Varla yok arasında bir arafta bırakıyor herkesi. Belki kendi de arafta, kimbilir? Bakalım bu film nasıl bitecek? Umarım ikisi için de güzel ve hayırlı biter.

 

Marjinal partiler pek moda

MALUMUNUZ son günlerde gizliden gizliye yapılan partiler pek moda oldu. Özellikle evlerde yapılan partiler. Ve ev sahibinin belirlediği bir kostümle de partiye katılmak mecburi oluyor. Onun dışında partiye girmek yasak. 2 haftadır Harbiye Love’de da ‘Jöte Sosyete’ isimli marjinal partiler yapılıyor ve çok da popüler olmuş. Herkesin dilinde. Ev sahipliğini de Athena’nın ‘Ses Etme’ klibinde oynayıp dikkat çeken Onur Gökhan yapıyor.

 

Bodrumla eşzamanda İstanbul’da

2 sezondur gece hayatının en popüler mekânları arasındaki yerini alan Klein, haziran ayı itibarıyla ‘Eva Klein’ adıyla Bodrum’da açılıyor. İstanbul’da kapılar kapanacaktı ama Klein’ın ekibi İstanbul müdavimlerini unutmadı ve İstanbul’da da devam kararı aldı. Ama farklı bir lokasyonda. Tepebaşı’nın Nu Teras’ını bilenler bilir. İşte tam da orada yeni mekânı açıyorlar. Adı da ‘Klein Garten’ olacak. Tabii değişiklik sadece lokasyonla sınırlı değil. Klein Garten’da yemek de olacak. Ve akşamüzeri ve pazar günü partileri. Yani İstanbul’da kalıp kendini eğlenceden mahrum hissedeceklere ciddi alternatiflerle geliyor ekip.

Ortaklarından İsmail Alper “Ben dönüşümlü olarak Bodrum’a gidip geleceğim. Çok yorulacağız ama yorulmadan hiçbir şey olmuyor. Daha çok çalışmak gerek, daha çok koşmak gerek” diyor. Helal olsun böyle işletmeciye, böyle iş yapan herkese. Çünkü mekân tutunca “Ben oldum, mekân tuttu” diye havalara girip çalışmayı bırakan patron bir sene sonra o markadan da vazgeçmek zorunda kalıyor. O yüzden bu mekânın hâlâ adını telaffuz ediyoruz. Daha da edeceğiz çünkü elemanlarıyla birlikte çalışan patronları var.

 

Bu yaz

- Bodrum-Alaçatı hattı çok kalabalık olacak. Yazın kalabalık olacağının ayak sesleri şimdiden belli. 2 tatil yöresi de çok kalabalık.

- Alaçatı’nın her köşesinde yeni mekânlar açılmaya başladı bile.

- Birçok işletmeci 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda kapılarını açacak.

- Bu yaz için yatırımcılar heyecanlı. Dört gözle yazın güzel geçmesini bekliyorlar.

HAVA DURUMU
Cumartesi13 MPH30°
Az Bulutlu