Öne Çıkanlar
Son Dakika

TIP ÖĞRENCİLERİ ŞEHZADE İLE 'SELFİE' YAPTI

04 Aralık 2015 Cuma, 12:52
TIP ÖĞRENCİLERİ ŞEHZADE İLE 'SELFİE' YAPTI
TIP ÖĞRENCİLERİ ŞEHZADE İLE 'SELFİE' YAPTIKENAN AKYÜZ
AMASYA (İHA) - Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Tıp Fakültesi öğrencileri Amasya'da bulunan Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi'ni gezerek selfie yapan şehzade heykeliyle fotoğraf çekildiler.
OMÜ Tıp Fakültesi seçmeli dersleri eğitim etkinliği kapsamında düzenlenen gezide öğrenciler, Fatih döneminin önemli hekimlerinden Şerefeddin Sabuncuoğlu'nu yaşadığı ve hekimlik yaptığı ili tanımaya çalıştılar. Gezide ayrıca; Amasya kent maketinin olduğu Minyatür Amasya Müzesi'ni gezerek Yeşilırmak kenarına bir elinde kılıç, diğerinde cep telefonu ile selfie yapan şehzade heykeliyle fotoğraf çekildiler.
Geziye, OMÜ Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Fatih İlkaya, Yrd. Doç. Dr. Rahman Yavuz ve öğrenciler katıldı.
(KA-SLH-Y)

04.12.2015 12:52:16 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.