Öne Çıkanlar
Son Dakika

ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA KARİYER VE ETKİNLİK HAFTASI

10 Mayıs 2016 Salı, 14:36
ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA KARİYER VE ETKİNLİK HAFTASI
ŞAPHANE MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA KARİYER VE ETKİNLİK HAFTASIMEHMET ALTINTAŞ
KÜTAHYA (İHA) - Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Şaphane Meslek Yüksekokulu'nda 'Kariyer ve Etkinlik Haftası' başladı.
'Kariyer ve Etkinlik Haftası' açılışına Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şükrü Şentürk, Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Yrd. Doç. Dr. Hafız Bek, Şaphane Kaymakamı Asım Solak, Şaphane Belediyesi Başkanı Rasim Daşhan, Şaphane Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. M. Faruk Ebeoğlugil, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. H. Feyyaz Ebeoğlugil, öğretim görevlileri, kurum-kuruluş yöneticileri ve öğrenciler katıldı.
9-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında beş gün devam edecek olan 'Kariyer ve Etkinlik Haftası'nda ilk etkinliği Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören başlattı. Rektör Prof. Dr. Remzi Gören, Yüksekokulun Konferans Salonuna, Şaphane Çanakkale Şehidi 'Hasan Oğlu Ahmet'in adını verdi.
Şaphane Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. M. Faruk Ebeoğlugil'in yaptığı açılış konuşmasının ardından kokteyl düzenlendi.
Kariyer ve Etkinlik Haftası' ikinci etkiliğinde ise Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden Yrd. Doç. Dr. Hafız Bek tarafından sosyal fobi konulu konferans verildi. Rahatlama egzersiz metotları ve farklı sosyal korkular hakkında uygulamalı bilgilendirme yapan Yrd. Doç. Dr. Hafız Bek'in söyleşi şeklinde yaptığı konuşması yüksekokul öğrencileri tarafından büyük ilgi gördü.
Kariyer ve Etkinlik Haftası beş gün boyunca çeşitli seminer ve eğlence etkinlikleriyle devam edecek. (MA-EFE)

10.05.2016 14:36:56 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm yerel haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.