Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin "BENİM KAHRAMANIM!" Beren Saat Efe Güray'ın doğum gününü unutmadı! Vefat eden ilk aşkını andı! Kenan Doğulu... - Magazin haberleri
    1

    Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile 2014'te Los Angeles'ta nikah masasına oturan oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderi ile adından söz ettirdi. Saat, 2004 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren eski sevgilisi Efe Güray'ı doğum gününde unutmadı.

    2

    Beren Saat, ünlenmesine vesile olan yarışma sırasında kendisini hiç yalnız bırakmayan ve destekleyen Güray ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaştı.

    "BENİM KAHRAMANIM"

    Ünlü oyuncunun, "Doğum günün kutlu olsun... Benim kahramanım" notunu düştüğü gönderi takipçilerini ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, "Bu yaptığı Kenan Doğulu'ya ayıp" derken, bazıları ise, "Kenan, Beren gibi vefalı bir kadınla evli olduğu için çok şanslı" yorumunu yaptı.

    3

    EFE GÜRAY HAKKINDA

    Efe Güray, 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Güray, trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu. Efe Güray, spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu.

    Saat'in ünlü olmasında en büyük etkendi ve oyuncuyu meşhur eden yarışmaya katılmasını o sağlamıştı. Türkiye, Efe Güray'ı o dönem sevgilisi Beren Saat yorulmasın diye yarışma sırasında beklerken tanımıştı ancak bir trafik kazası onu hayattan koparmıştı.

    4

    BUZLAR ERİMİŞTİ

    Bir dönem eşi ile evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan oyuncu Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu'nun ardından görümcesi Canan Doğulu ile de yaşadığı zor günleri geride bırakmıştı.

    5

    Saat, 37 yaşına basan Canan Doğulu'nun da yer aldığı aile fotoğraflarını, "Seni seviyorum. İyi ki doğdun kız kardeşim" notuyla Instagram hesabında paylaşmıştı.

    YILLAR SONRA YAN YANA

    Doğulu da ünlü oyuncunun gönderisini, "Seni çok seviyorum" sözleriyle kendi profilinde yayınlamıştı. Böylece aralarında gerginlik olduğu öne sürülen ikiliden, yıllar sonra ilk poz gelmiş olmuştu.

    6

    "İYİ Kİ VARSIN"

    Saat, şubat ayında ise kayınvalidesi Serpil Doğulu'nun doğum gününü sosyal medyadan kutlamıştı. Birlikte çekilen fotoğraflarını "İyi ki doğdun, iyi ki varsın" notuyla yayınlayan Beren Saat, Doğulu ile aralarındaki buzları erittiklerini gözler önüne sermişti.

    7

    "ARAMIZDA ASLA ÖYLE SORUNLAR YOK"

    Serpil Doğulu'nun, gelini Beren Saat ile aralarının açık olduğu öne sürülmüştü.

    2017 yılında iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Doğulu, "Beren, çok şeker biri. Ne kadar iyi olduğunu bilemezsiniz. Ayrıca çok da iyi bir gelin. Aramızda asla öyle sorunlar yok" açıklamasını yapmıştı.

    8

    "BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN" DEMİŞTİ

    Beren Saat, bir dönem evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

    Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda, "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kafaları karıştıran Beren Saat, ardından o sözlere açıklık getirmişti.

    9

    Oyuncu, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu:

    Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı.

    Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse...

    10

    "O DÖNEMİ BERABER YAŞADIK"

    'Her şey bitti' derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan'ı tanımaya başladım. Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı.

    Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman 'Ayrıldılar', 'Şöyle oldu', 'Böyle oldu' dedi.

    11

    "BEKLENEN AİLE FOTOĞRAFINI VEREMEDİK"

    O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. 'Çocuk yaptılar' falan o beklenen aile fotoğrafını veremedik ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani... Öyle bir şeydi yazdığım.

    12
    13

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ