Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Berfu Yenenler'den hamilelik pozu: 22. haftaya hoş geldik - Magazin haberleri
    1

    2015 Miss Turkey 4'üncü güzeli Berfu Yenenler, 2019 yılında komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile evlenmişti.

    Çift, ilk çocukları Kuzey'i ekim ayında kucaklarına almıştı.

    2

    Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını açıklayan Yenenler, bebeğini kucağına almak için geri sayıma başladı.

    3

    "SÜRECİN HER GÜNÜNDEN AYRI KEYİF ALIYORUM"

    Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük rutinlerini takipçileriyle paylaşan Berfu Yenenler, hamilelik pozunu yayınladı.

    Yenenler, karnı burnunda olduğu karesine şu notu düştü:

    22. haftaya hoş geldik. Hamile olmayı çok seven bir ben mi varım acaba? Yanaklarımın poğaçalaşması, karnımın yavaş yavaş çıkması, tekmeler... Sürecin her gününden ayrı keyif alıyorum.

    4

    Erkek bebek dünyaya getirecek olan Yenenler, birkaç gün önce oğluna Mete adını vereceğini açıklamıştı.

    5

    Berfu Yenenler, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta şu ifadelere yer vermişti:

    Bu sefer erkenden karar verdiğimiz ismi sizinle de paylaşma vaktimiz. İkinci kez anneliği yaşayabildiğim için çok şanslıyım, tekmelerini duyabildiğim için, tekrar böyle hissedebildiğim için, kalbini dinleyebildiğim için çok şanslıyım. Heyecanla ve aşkla seni bekleyen çok güzel bir ailen var burada, kavuşmak için gün sayıyoruz. 'Mete' emmi, sağlıkla kucağımıza gel.

    6

    "DÜĞÜNÜN İLK SAATLERİ KAOS VE REZALETTİ"

    Öte yandan Berfu Yenenler, geçtiğimiz aylarda Youtube kanalında düğünüyle ilgili bilinmeyenleri anlatmış ve uzun süre gündemde kalmıştı.

    Yenenler, şu ifadeleri kullanmıştı:

    * İkimizin de istediği tek şey, sade bir olay olmasıydı. Aileler bu işin içine girince pek de öyle olmuyor.

    7

    * Eser, ailesiyle birlikte beni istemeye geldi. Babam birden Manas destanını okumaya başladı. Abartısız 15 dakika falan konuştu. Ev isteme ortamından ziyade, konferans salonuna dönüştü.

    * Düğünü 3 ay sonra yapma kararı aldık. Ben denizli kumsallı bir yer istiyordum, Eser de çimenli bir yer istiyordu. 2 tane yere baktık. İkisi de Kilyos'taydı ve birini seçtik. Tembellikten organizasyon şirketi bile aramadık.

    8

    * Ben sadece düğün yerinde bir atlıkarınca olsun istedim. Tek istediğim şey buydu! Nasıl bir piyasa varsa adam bizden acayip bir fiyat istedi. Neyse ki ikna ettik. Düğüne 2 gün kala adamı aradık ve asla ulaşamadık. Eser'i engellemiş. Bu isteğim de çöp oldu.

    9

    "NİKAH MEMURUMUZ NİKAHA GELMEDİ"

    * Nikah memurumuz nikaha gelmedi. Asıl korkunç olan oydu. Uzun bir yerden yürüdük, nikahın kıyılacağı yere geldik adam yok. Herkes bize bakıyor, biz herkese bakıyoruz. Sonra memur geldi, ufak şakalar falan filan...

    10

    "SPOR AYAKKABI GİYMEK ZORUNDA KALDIK"

    * Kumsal olduğu için spor ayakkabı giymeye karar vermiştik. Bir tasarımcıya ayakkabıları gönderdik. Üzerinde Mr. Yenenler, Mrs. Yenenler tarzı bir şey yazacak. Düğünden bir gün önce ayakkabılar bize geldi ve adam keçeli kalemle yazmış!

    11

    * Düğünde 150 kişi falan vardı ve biz hepsini tek tek öpüp altın topladık. Garsonlar ünlüleri görünce sadece onlara yemek götürmüşler. Diğer insanlar aç kalmış!

    12
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ