Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Çukur'da Nejat İşler sürprizi - Magazin haberleri

    Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler, sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

    MAHSUN GERİ DÖNDÜ!

    Çukur’un geçtiğimiz pazartesi akşamı ekrana gelen bölümünün final sahnesinde beklenmedik bir sürpriz yaşandı ve Berkay Ateş'in canladırdığı Mahsun karakteri ortaya çıktı. Suikasta uğrayan Yamaç’ı kurtaran maskeli kişinin Mahsun olduğunu gören Yamaç büyük bir şok yaşadı.

    Tekrar ortaya çıkan Mahsun’un dengeleri nasıl değiştireceği ise şimdiden merak konusu oldu. Bu akşam ekranlara gelecek bölümde ise Mahsun’un geri gelmesiyle Yamaç onunla büyük bir yüzleşme yaşayacak. Yamaç’ın hayatını defalarca kurtaran Mahsun’u affedip affetmeyeceği bu akşam ortaya çıkacak.

    ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

    “Sen sadece gölgelerine bastın. O gölgelerin sahipleri vardır!”

    REKLAM

    Çukur’un yeni bölüm tanıtımında önce Efsun’un, sonra da Reşit’in Yamaç Koçovalı’yı aldığı kararlar ve adımları konusunda uyarması dikkatleri çekerken, Çağatay Erdenet’in Yamaç’ın karşısına çıkmasıyla dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenecek.

    Çukur yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ