Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Drone destekli masaj salonu operasyonu: 29 gözaltı!
0:00 / 0:00
İHA

Kahramanmaraş’ta edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Amirliği Ahlak Büro Masası tarafından yaklaşık 4 ay boyunca yapılan planlı çalışma sonucu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde operasyon düzenlendi.

EV, İŞ YERİ VE ARAÇLARINA BASKIN

İHA'da yer alan habere göre suç örgütünü organize ettiği belirlenen Z.G (41) , G.A (37), S.G (46) ikamet, iş yeri ve araçlarında eş zamanlı arama yapan ekipler, çok sayıda cep telefonu, flash bellek, bilgisayar ve cinsel ürünlere el koydu.

MÜŞTERİLERİN BORÇ DEFTERİ DE ÇIKTI

Ekipler tarafından bir masaj salonunda yapılan aramalarda dikkat çeken bir görüntü de cinsel materyaller ve müşterilerin borç defteri çıktı. Borç defterinde müşterilerin 200 lira, 300 lira gibi rakamların yazılı borçları olduğu görüldü.

8'İ KADIN 29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili masaj salonu kapatılırken, şantaja uğrayanların olup olmadığı ise araştırılıyor. Eşzamanlı gerçekleştirilen operasyonda 8'i kadın 29 kişi gözaltına alırdı.

KADINLARDAN 2'Sİ ŞÜPHELİ, 6'SI MAĞDUR

Kadınların 2’sinin şüpheli, 6’sının da mağdur olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan şüpheliler emniyette yürütülen işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.