Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
Genç Turizmciler Derneği ve Kocaeli Üniversitesi işbirliğinde, Turizmde Genç Kariyer başlıklı panel 19 Kasım 2009 tarihinde Kocaeli Üniversitesi`nde gerçekleştirilecek. 
Retur Genel Müdürü ve TURSAB Eski Başkan Adayı İskender Çayla,Sayısız  tesiste üst düzey yönetici olarak çalışan Turizm Profesyoneli ve Duayen Genel Müdür Hüseyin Hakkı Kahveci, yine akademik çalışmaları Üniversitelerin Turizm Bölümlerinde derslere konu olan, departman el kitaplarına giren, uzun yıllar sektörde üst düzey yönetici olarak çalışan ödüllü turizmci Turgay Genç, Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Ayşegül Belge ve Türkiye`de Turizm gençlik hareketinin öncüsü Genç Turizmciler Yönetim Kurulu Başkanı,başarılı Turizmci,Bulut Bağcı gibi mesleklerinde zirveye çıkmış isimler panele konuşmacı olarak katılacaklar, bilgi ve deneyimlerini gençler ile paylaşacaklar.
 
Panele katılımın yüksek olması bekleniyor. Bilindiği üzere Genç Turizmcilerin gelenekselleştirdiği konferanslar dizisi Gençleri sektör profesyonelleri ile buluşturması açısından büyük önem taşıyor.

BAKMADAN GEÇME