Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Eşinden veya sevgilisinden şiddet gören ünlü isimler - Magazin haberleri
    1

    Şarkıcı Sıla Gençoğlu, fiziksel şiddet gördüğünü iddia ettiği oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu ve mahkemeden Kural'ın 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.

    2

    İfade verme işleminin ardından adliye çıkışında basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Gençoğlu, "Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum açıkçası. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural'dan şikayetçiyim" dedi.

    3

    Şarkıcının avukatı Rezan Epözdemir, mahkemenin Ahmet Kural aleyhine dün itibariyle 3 aylık bir koruma kararı verdiğini ve bu kararın, "evden ve iş yerinden uzaklaştırma ile kitle iletişim araçlarıyla rahatsız etmeme" yönünde olduğunu da sözlerine ekledi. İşte ünlü şarkıcı Sıla ile aynı kaderi paylaşan daha önce eşinden veya sevgilisinden şiddet görmüş olan ünlü isimler...

    4

    Ece Erken

    Sunucu Ece Erken, dayak yüzünden yuvası dağılan ünlülerden.

    5

    Yedi yıl birlikte olduğu Tuncer Öztarhan ile 2007 yılında nikah masasına oturan Ece Erken, eşinin kendisine sürekli şiddet uygulamasından dolayı boşandı.

    6

    Ece Erken'in 2014'te evlendiği Serkan Uçar'dan da şiddet gördüğü iddia edilmişti. Eymen adında bir oğulları olan ikili 2015 yılında boşandı.

    22

    Eylem Toraman

    Futbolcu İbrahim Toraman eşi Eylem Toraman'a şiddet uygulamıştı. Bu olayın ardından mahkemeden İbrahim Toraman için uzaklaştırma kararı çıkartılmıştı.

    23

    Kendisi de bir avukat olan Eylem Toraman, İbrahim Toraman’la ilişkisini en başından anlattı: “Bir müvekkilim vasıtasıyla yollarımız kesişti. İlişkimizin üçüncü yılında hamile kaldım. İbrahim bebeğin doğmasını istemedi ve bebeği aldırmam için bana baskı yaptı. Ama ben dünyanın en büyük kimya şirketlerinden birinin Türkiye hukuk müdürüydüm. ‘Kendi ayaklarım üzerinde duruyorum ve bebeğimi öldürmek istemiyorum. Bebeğin nikahlı bir şekilde dünyaya gelmesini istiyorum’ dedim. Bebeği kanunen aldırabileceğimiz zamanın dolmasına bir gün kala AVM’de kavga ettik. Bana ‘Çocuğu aldıracaksın, kalk hastaneye gidiyoruz’ dedi ve büyük bir tartışma çıktı. Bu görüntüler şu an mahkemede olduğu için paylaşamıyorum. Ona çok aşıktım…."

    24

    Demet Akalın

    Demet Akalın bir dönem eşi olan Oğuz Kayhan'dan doğum gününde tokat yemişti.

    28

    Banu Alkan

    Bir zamanların Afrodit lakaplı sinema sanatçısı Banu Alkan, uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir'den canlı yayında tokat yemişti.

    29

    'Dobra Dobra' programına konuk olan iki sevgili, sohbet ederken Banu Alkan'ın Taşdemir'e bir bardak su atması üzerine, Taşdemir sinirlenerek Alkan'ı tokatlamıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ