Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Son dakika: Göksel'in zor anları! İmdadına ekip arkadaşı yetişti... - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre; Sanatçı Göksel, önceki gün sahne aldığı Bodrum Gümüşlük'teki bir otelin plajında güneşin ve denizin keyfini çıkarırken görüntülendi.

    2

    Leopar desenli bir mayo giymeyi tercih eden şarkıcı, kendini serin sulara attı. Ancak denizin dalgalı olması nedeniyle Göksel'in girmesiyle çıkması bir oldu.

    3

    İMDADINA EKİP ARKADAŞI YETİŞTİ

    Sahildeki taşlar nedeniyle denizden çıkmakta güçlük çeken ünlü şarkıcının imdanına ekip arkadaşı yetişti.

    7

    PANDEMİDE SOLUĞU EGE'DE ALMIŞTI

    Öte yandan koronavirüs salgınının Türkiye'de ilk yayılmaya başladığı zamanlarında şarkıcı Göksel, Ege'ye bağlı bir köyde yaşamını devam ettirmeye başlamıştı.

    8

    "ANNECİĞİM YİNE HAKLI ÇIKTI"

    Mutfakta verdiği pozlarını paylaşan Göksel, "Anneciğim yine haklı çıktı" diyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

    Annem, bana ev işlerini öğretirken bayağı direnirdim. 'Ben yemek yapmayacağım, öğrenmeme gerek yok ki' diye tutturmuştum. O da ısrar ederdi, 'Bir gün ihtiyacın olabilir' diye. O gün geldi, çattı.

    Anneciğim yine haklı çıktı. Bu arada ben özenle yemek yapmanın ne kadar zevkli olduğunu keşfettim. Hele bir de sevdiklerin mutlu oluyorsa...

    9

    "İNSAN HER ŞEYE ALIŞIYOR"

    Zamanını doğa ile iç içe geçiren şarkıcı, köy yaşamıyla ilgili, "İnsan her şeye alışıyor. Değişik bir hayatı deneyimliyorum. Bu süreçte en çok market poşetlerini temizlerken zorlandım." açıklamasını yapmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ